Nick:
Návštěvy: 952594
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

1. 9. 2007 15. kolo ligy
FC Světlá - SK JKP Olešná 7:2

Dnešní den jsme měli na programu dvě kola. Jako první zápas byl domluven již na jedenáctou ve Světlé, kde nás čekalo hřiště s prosívkou. Takový povrch nám nevadí, takže jsme byli odhodláni zde vybojovat tři body. Bohužel začátek utkání jsme zaspali a po dvou chybách v obraně, kdy si naši zadáci nedokázali osadit útočící hráče soupeře jsme prohrávali 2:0. Střely to byli pěkné a přesné. Jenže to nebylo vše. I když jsme hráli docela dobře, míč jsme měli na kopačkách většinu hrací doby, brankové příležitosti jsme taky měli, ale branku ne a ne dát. Pak se nám podařilo pěknou střelou z voleje Földvarym snížit, ale soupeř se rozběhl k naší bráně a vystřelil a hned to bylo zase o dvě branky. No a pak o tři a tak to šlo dál. Vlastně co vystřelili, tak jim tam spadlo. Ale každá branka hezčí než druhá. My jsme stále hráli, ale branky dával jen soupeř. Naši druhou branku vsítil po nezištné přihrávce Kakáče ve vápně Míra Stloukal. Konečný výsledek 7:2 neodpovídá předvedené hře. A to se i soupeř divil, že jim to tak padalo. Prý to dlouho nezažili. Musím ještě pochválit domácího rozhodčího, který rozhodoval opravdu s přehledem. V dnešním zápase nemůžeme vybrat nejlepšího hráče. Všichni hráli za tým, bohužel se nám nedařilo proměnit šance. A to nás ještě čekalo odpolední odložené utkání u Hasičů M. R. - S-.L.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Földváry Alfréd, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

1. 9. 2007   kAkIn