Nick:
Návštěvy: 952566
On-Line: 25
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

5. 4. 2009 1. kolo poháru
SK JKP Olešná - FC Světlá
0:2 (0:1)

V neděli 5. 4. 2009 v 10:00 hod. jsme na hřišti na Olešné hostili v 1. kole poháru našeho tradičního soupeře ze Světlé. Počasí bylo ideální, terén taktéž. Již v první minutě soupeř fauloval Feilhauera, jeho následný vysoký centr mířil na Novotného, tento na dlouhou nohu míč jen srazil k brankáři Světlé. Pak se podařil opět kvalitní centr, Pantůček jej posunul, Feilhauer se uvolnil mezi dvěma hráči, dostal se k míči na hranici vápna, jeho střela šla však mimo. Dostali jsme příležitost vhazování, míč šel na Pantůčka, který se otočil a levou nohou prověřil brankáře. Za okamžik se k míči dostal soupeř, střílí těsně za půlkou, míč letěl vedle brány. K další akci se dostali opět hráči Světlé, kdy odražený míč z první střílel obránce, tvrdou a přesnou střelu Pavel Kotlán boxoval z brány.


 Pak jsme se zas dostali do šance my, kdy Feilhauer vyslal tvrdou střelu těsně na bránu. Za okamžik jsme viděli snad naši nejlepší akci v utkání, kdy šla pěkná přihrávka od lajny z nohy Feilhauera do středu hřiště, Mikač z první zatočil střelu k tyči, probíhající Pantůček však nešťastně míč srazil do autu. Nejčastěji se míč pohyboval ve středu hřiště, kdy u obou týmů scházela finální přihrávka. Víc se však ke střelám odhodlávali hosté. Po odraženém míči šli dva útočníci soupeře proti Lukinovi Hrazdírovi, útočník obstřelil jak Hrazdíry, tak i Kotlána v bráně, který na umístěnou střelu nestačil včas zareagovat, i když se po střele vrh, míč skončil v síti. Soupeř se ještě jednou pokusil o střelu z dálky, míč však těsně míjí bránu. Poločasové skóre zápasu je 0:1.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme zápas otočit a postoupit tak do dalšího kola. Mikač vhazoval, Novotný po zpracování míč vrátil zpět Mikačovi, ten z těžkého úhlu nádherně prověřil brankáře.


 Po rozehrátí Novotným od naší brány se k míči dostal Pantůček, jeho střela šla vedle. U našeho vápna se soupeř odhodlal ke střele, prudká střela skončila v síti. Šancí na straně soupeře bylo víc a víc, další střela skončila na břevně. Po hrubé chybě šel soupeř ve dvou na Zdeny Čady, míč po přímé střele skončil na tyči. Mikač vybojoval míč, se štěstím prošel přes dva hráče, přiťukl na Stloukala, jeho finální přihrávka Pantůčka nenašla. Za pár okamžiků z dálky střílí Čada, jeho střela je sražena na roh. Po rozehrátí se míč dostal opět k Čadovi, ten střílí, míč končí v zámezí. Pantůček rozehrál roh na Novotného, ten posunul na Mikače, ten nadvakrát ohrozil gólmana. Feilhauer střílí bodlem, ochránce svatyně FC Světlá s problémy chytá. Šance je na druhé straně, soupeř střílí z těžkého úhlu, míč prošel těsně vedle vzdálenější tyče.

 Stloukal ztratil míč, soupeř toho využil, míč skončil na štěstí pro nás na boční síti. Po vzhazování střílí Mikač vedle brány, za okamžik opět ten samý hráč vyslal nádhernou střelu, gólman vyrazil do autu. Protože soupeř už žádnou z šancí neproměnil a na naší straně bylo vidět, že i kdyby se hrálo další dva dny, tak bychom branku nevstřelili. Snažíme se vše tahat až do brány, střel ze střední vzdálenosti bylo jako šafránu, jediný, kdo střílel, byla Mikač, několikrát se o to pokusil i Čada. S takovým výkonem nemůžeme myslet na vítězství, soupeř si z nás v některých akcích dělal vyloženě srandu. A to nehrál jejich nejlepší hráč, který přijel na fotbal a opíral se o berle.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Mikač David, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Zdena Čada, Pantůček Jiří, Hrazdíra Lukin, Feilhauer Michal a Stloukal Míra.

  V tomto zápase nelze vyhodnoti nejlepšího hráče.

5. 4. 2009   kAkIn