Nick:
Návštěvy: 954090
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 3. 2008 1. kolo poháru
FC Světlá - SK JKP Olešná
1:2 (0:1)

K prvnímu soutěžnímu zápasu v roce 2008 a rovnou k 1. kolu poháru jsme zajeli na horkou půdu do Světlé. Loni jsme zde dostali sedmičku. Někteří naši hráči stihli ještě odehrát halový turnaj v Adamově za SS Staroblansko. Začátek zápasu byl velmi opatrný, hra se přelévala od jedné brány k druhé, ale vždy chyběla buď přesnost nebo byli gólmani na místě. Do vedení jsme šli ovšem my. Jirka Novotný krásně odcentroval přes celou šíři hříště a nabíhající Roman JUrik trefil přesně. Od té doby však byli o něco lepší domácí. Hlavně jeden jejich hráč nám dělal neustále potíže. Několikrát jsme dokázali zahrozit i my, střelám chyběla přesnost.

Do druhé půle jsme nastoupili docela zakřiknutí, nedařili se nám nahrávky a chvílemi nás Světlá hodně zatlačila na naší půlce. Na vyrovnání se nemuselo čekat dlouho. Supeř vhazoval aut, ten šel na nabíhajícího hráče za našeho obránce. Soupeřícího hráče míč přelétl a před naším brankářem se neočekávaně odrazil od země a propadl pod rukou do brány. Soupeř hrál velmi dobře. Opět nás zatlačil, několikrát trefil tyč, ale nakonec jsme se z vítězství radovali my. To když asi minutu před konce vhazoval do hry Ivoš, míč šel na nabíhajícího Földvaryho, kde však stínili další dva hráči. Gólman chybně vyběhl k vápnu a Földvary přehodil celou skupinku hráčů, kdy míč letěl směrem k rohovému praporku, ale naštěstí se Jirka Novotný natáhl a skluzem poslal míč do prázdné brány. O chvilku později ukončil vynikající rozhodčí utkání.

 Jurik, Novotný.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Mikač David, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Földváry Alfréd, Jurik Roman, Ivoš Kopecký, Zdena Čada, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

  Kvalitní utkání odehrál Jirka Novotný, který se za zařazení v útoku odvděčil velmi dobrým výkonem. Pár pěkných zákroků předvedl Pavel Kotlán a Dan Klimeš bojoval o každý míč.

31. 3. 2008   kAkIn