Návštěvy: 819103
On-Line: 8
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

29. 3. 2008 1. kolo poháru
FC Světlá - SK JKP Olešná
1:2 (0:1)

K prvnímu soutěžnímu zápasu v roce 2008 a rovnou k 1. kolu poháru jsme zajeli na horkou půdu do Světlé. Loni jsme zde dostali sedmičku. Někteří naši hráči stihli ještě odehrát halový turnaj v Adamově za SS Staroblansko. Začátek zápasu byl velmi opatrný, hra se přelévala od jedné brány k druhé, ale vždy chyběla buď přesnost nebo byli gólmani na místě. Do vedení jsme šli ovšem my. Jirka Novotný krásně odcentroval přes celou šíři hříště a nabíhající Roman JUrik trefil přesně. Od té doby však byli o něco lepší domácí. Hlavně jeden jejich hráč nám dělal neustále potíže. Několikrát jsme dokázali zahrozit i my, střelám chyběla přesnost.

Do druhé půle jsme nastoupili docela zakřiknutí, nedařili se nám nahrávky a chvílemi nás Světlá hodně zatlačila na naší půlce. Na vyrovnání se nemuselo čekat dlouho. Supeř vhazoval aut, ten šel na nabíhajícího hráče za našeho obránce. Soupeřícího hráče míč přelétl a před naším brankářem se neočekávaně odrazil od země a propadl pod rukou do brány. Soupeř hrál velmi dobře. Opět nás zatlačil, několikrát trefil tyč, ale nakonec jsme se z vítězství radovali my. To když asi minutu před konce vhazoval do hry Ivoš, míč šel na nabíhajícího Földvaryho, kde však stínili další dva hráči. Gólman chybně vyběhl k vápnu a Földvary přehodil celou skupinku hráčů, kdy míč letěl směrem k rohovému praporku, ale naštěstí se Jirka Novotný natáhl a skluzem poslal míč do prázdné brány. O chvilku později ukončil vynikající rozhodčí utkání.

Jurik, Novotný.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Mikač David, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Földváry Alfréd, Jurik Roman, Ivoš Kopecký, Zdena Čada, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

Kvalitní utkání odehrál Jirka Novotný, který se za zařazení v útoku odvděčil velmi dobrým výkonem. Pár pěkných zákroků předvedl Pavel Kotlán a Dan Klimeš bojoval o každý míč.