Nick:
Návštěvy: 951468
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 06. 2014 11. kolo V. ligy
Kamnáři Študlov - SK JKP Olešná
1:4 (0:2)

Další zápas jsme sehráli na travnatém hřišti v Bělé nad Svitavou, kde jsme se střetli s týmem Kamnáři Študlov. Tento tým byl pro nás velkou neznámou. Dorazili jsme s pouze jedním hráčem na střídání.

Hned na začátku jsme měli výhodu v zahrávání přímého kopu po malé domů soupeře. K míči se postavil Jura Novotný, který míč přihrál nečekaně vlevo na volného Michala Kupky, ten nezaváhal – 0:1. Luboš Kakáč nahrával před bránu Zdenkovi Čadovi, ten nekompromisně zavěsil – 0:2. Na druhé straně zachraňoval David Kučera. Poločas skončil po klidném výkonu 0:2.

Druhou půlku jsme začali velmi vlažně, soupeř toho využil a začal kousat. Po jedné z jeho akcí krásnou střelou snížil na 1:2. Nám trvalo hodně dlouho, než jsme začali znovu trochu makat. Fero Földvary nádherně přihrál od naší brány na polovinu soupeře, přímo za obránce na Luboše Kakáče, který sám tváří v tvář brankáři Študlova nezaváhal a zvýšil na 1:3. Ještě ke konci zápasu zahrál Luboš Kakáč rohový kop, ve vápně našel Zdenka Čady, ten zády k bráně v klidu zvýšil již na 1:4. Soupeř neustále debatoval s rozhodčím, který zápas odpískal velmi dobře. Do konce utkání již branka nepadla, mohli jsme se tak radovat z dalších 3 získaných bodů za výhru 1:4.

 Branky: Kupka (Novotný), Čada (Kakáč), Kakáč (Földvary), Čada (Kakáč)

  David Kučera

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Michal Kupka, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera.

30. 09. 2014   kAkIn