Nick:
Návštěvy: 951735
On-Line: 11
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

25.08.2019 16. kolo III. VM-Izolace ligy
S.t.B. Jabloňany - SK JKP Olešná
4:6 (2:3)

V neděli jsme pokračovali dalším kolem III. ligy, venkovní zápas nás čekal na krásném stadionu v Jabloňanech. Tam jsme dorazili v počtu 8 hráčů do pole plus gólman, takže ideálka. Soupeř měl hned na pohled velmi kvalitní tým. V jarním zápase nás po našem tragické výkonu na domácím hřišti porazil. Nechtěli jsme dopustit, aby se minulost opakovala.

Do zápasu jsme sice vstoupili aktivně, ale do vedení se dostali domácí. Agilní hráč s číslem 8 vystřelil, Víťa Štěpánek v bráně vyrazil, druhý útočník střílel, míč se odrazil od břevna do Fery Földvaryho a od něj putoval do sítě -  1:0. Měli jsme několik šancí, ale nedali jsme. Míra Chemčuk rozehrál roh, z první střílí Luboš Kakáč, ale jen do prvního hráče, Míra Chemčuk míč posílá na zadní tyč, kde si krásně naběhl Fero Földvary a vyrovnává -  1:1. Opět se hraje od brány k bráně, spousta akcí na obou stranách, míč vždy končí mimo zařízení. Luboš Kakáč poslal míč vpravo na Vaška Recha, ten to zabalil, po pravé straně obešel protihráče a před gólmanem stihl ještě vystřelit, míč nakonec končí v bráně -  1:2. Domácí se dostali do přečíslení, my jsme nedokázali hráče pokrýt a domácí vyrovnávají -  2:2. Domácí se několikrát dostali ke střele z dálky, tyto kryje výborně chytající Víťa Štěpánek. Míra Chemčuk házel aut, Jura Novotný míč usměrnil za záda domácího brankáře a znovu vedeme -  2:3. Rozhodčí ukončil první poločas.

Začátek zápasu pro nás začal velmi špatně. Zbyňa Štěpánek špatně přihrál, k míči se dostal domácí hráč, který naznačil pohyb vlevo, na což mu jak školáček skočil Luboš Kakáč. Domácí hráč se ale s míčem vydal na druhou stanu, Luboš Kakáč už jej nedokázal doběhnout, po střele k tyči je vyrovnáno -  3:3. Pak jsme měli několik šancí, nedokázali jsme je proměnit. Na druhé straně nás soupeř přečíslil, dostává se do vedení - 4:3. S námi to vypadá špatně. Jenže vhazujeme aut, Fero Földvary junior míč hází na Zbyně Štěpánka, od něj míč směřuje do sítě a je vyrovnáno -  4:4. Zdena Čada hází aut, Fero Földvary junior krásně střílí, ale gólman zasahuje. Ještě je třeba připomenout nádhernou střelu Fera Földvaryho seniora, od něj míč skončil na tyči, div, že branku nezlomil. Míra Chemčuk je v zápase k nezastavení, lítá, rozdává balóny, brání. Jednu luxusní nahrávku Míra Chemčuk adresoval před bránu Zbyňovi Štěpánkovi, ten musel pouze míč uklidit do brány -  4:5. Domácí ale dále koušou, další akce, musíme bránit. Vzadu ale chytá spolehlivý Víťa Štěpánek. Ten svůj výkon okořenil nádherným odkopem od brány, který našel hlavu jeho bratra Zbyně Štěpánka, kterou míč pouze lízl do brány překvapeného gólmana a vedeme již o dvě branky -  4:6. Domácí se pokouší ještě o zteč, ale my už jsme si vítězství, které se rodilo velmi těžce, nenechali vzít. Vyhráváme na horké půdě v Jabloňanech 4:6.

Domácí hráli velmi dobře. Nám se moc nedařilo, dělali jsme spoustu chyb. Šancí jsme měli hodně, domácí jich měli také dost.

  Nejlepší hráč v našem týmu byl Míra Chemčuk a Víťa Štěpánek, jinak týmový duch nezklamal. Zbyňa Štěpánek i přes nemastný, neslaný výkon vstřelil hattrick (3 branky), takže

  Nejhorším hráčem byl Luboš Kakáč a nad jeho nominací do dalšího zápasu visí velký otazník  

 Fero Földvary (Míra Chemčuk), Vašek Rech (Luboš Kakáč), Jura Novotný (Míra Chemčuk), Zbyňa Štěpánek (Fero Földvary junior), Zbyňa Štěpánek (Míra Chemčuk), Zbyňa Štěpánek (Víťa Štěpánek).

Hráči: Štěpánek Víťa - Chemčuk Míra, Kakáč Luboš, Födvary Fero, Čada Zdeněk, Rech Vašek - Novotný Jura, Zbyňa Štěpánek, Fero Földvary junior.

07. 09. 2019   kAkIn