Nick:
Návštěvy: 1073115
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

06. 04. 2019 3. kolo III. VM-IZOLACE ligy
SK JKP Olešná - StB Jabloňany
2:3 (0:2)

Třetí kolo III. VM-IZOLACE ligy jsme sehráli opět na domácím hřišti, ale poněkud netradičně v sobotu odpoledne. Soupeř má od loňského podzimu novou přírodní trávu, vzhledem ke klimatických podmínkám jim obec nedolila odehrát 2 zápasy během dvou dnů. V pátek měli dohrávku s FK Jabloňany.

Nás se sešlo opět 8 lidí od pole, do brány se musel postavit po delší odmlce Dan Čermák. Před utkáním jsme si udělali menší brigádu na hřišti, abychom trochu upravili plochu vedle hřiště pro následnou celkovou opravu. Soupeř přijel s přesným počtem ke hru, ale netrvalo dlouho a ujal se vedení, když byl vhozen aut do vápna, my jsme si míče nevšímali a jediný hráč hostů jej hlavou usměrnil do sítě - 0:1. Nám se moc nedařilo, sice jsme měli převahu, ale buď jsme míče nezpracovali nebo nám uskakovali. Mára Šimeček, Zbyňa Štěpánek a Jura Novotný zakončuje, ale ten nestačil usměrnit míč. Moc nám to nejde. Fero Földvary junior 2 krát za sebou zakončoval, u druhého zakončení byl sám před prázdnou bránou, nic z toho. Po výkopu od naší brány Jura Novotný z první zakončuje, gólman vyrazil. Napodruhé už nezvládl zakončit. Hostům výborně zachytal gólman. Měli jsme několik šancí, ale gól z toho nepadl. Udělali jsme chybu v obraně, ještě poslední Luboš Kakáč mohl zabránit, ale nezvládl to, hosté šli 2 na Dana Čermáka, akce zakončena do brány - 0:2. Poločas tak skončil 0:2.

Ve druhé půlce jsme na hosty vlítli. Zbyňa Štěpánek střelou orazítkoval tyč. Bylo vidět, že jsme se moc unavili před zápasovou brigádou. Hosté rozehrávají přímák, míč zamířil k pravé tyči a je to již 0:3. My jsme byli více aktivnější, 3. branka nás konečně vyhecovala, tlačili jsme. Zdena Čada střela, gólman vyrazil. Ten opravdu chytal výtečně. Luboš Kakáč se uvolnil u vápna, ale zradil ho terén, když mu podrazil nohy=O) a soupeř tak dostal míč zadarmo. Soupeř již jen bránil, my jsme hráli do plných. Měli jsme sice míč na svých kopačkách, ale i tak hosté byli nebezpeční i vpředu, kde hráli velmi jednoduše a účelně. Zbyňa Štěpánek sám před gólmanem, míč se však odrazil od jedné nohy gólmana ke druhé a ven. To už byla fakt zoufalost. Pak Však Jura Novotný uvolnil Zdenka Čady, ten krásným zakončením snížil. O chvilku později nahrával Zbyňa Štěpánek na Jury Novotného a ten střílí naši druhou branku, je to již jen o gól - 2:3. Tlačíme, nemůžeme se trefit. Hrajeme vabank, obrana s útokem útočí na polovině hostů. Zdena Čada střílí nad bránu, Zbyňa Štěpánek zase vedle brány. Luboš Kakáč prošel do vápna, udělal kliku i gómanovi, ale místo toho, aby nahrál před bránu Zbyňovi Štěpánkovi před prázdnou, střílí mimo bránu. Zápas končí a my prohráváme nešťastně 2:3.

Dneska jsem hráli špatně. Míč nás první půlku moc neposlouchal, výkon byl mdlý. Druhá půlka byla o dost lepší. Akorát jsme neměli štěstí. Hodně jsme se hádali, což bylo naprosto zbytečné. V dalším zápase nás čeká pohár, takže si v klidu zahrajeme a pak zas budeme útočit na 3 body do ligové tabulky. Zápas musíme hodit za hlavu.

 Zdena Čada (Jura Novotný), Jura Novotný (Zbyňa Štěpánek).

Hráči: Čermák Daniel - Luboš Kakáč, Fero Földvary, Zdena Čada, Zdena Vach - Jura Novotný, Marek Šimeček, Fero Földvary ml., Zbyňa Štěpánek.

23.04.2019   kAkIn