Nick:
Návštěvy: 952586
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 8. 2009 12. kolo III. ligy
   SK JKP Olešná - StB Jabloňany      
1:2 (0:1)

V neděli jsme konečně začali druhou polovinu soutěže, kdy na naše hřiště dorazil tým StB Jabloňany. Na utkání přijelo z Jabloňan pouze 6 hráčů, zápas až do konce odehráli v tomto počtu. My jsme měli pouze dva na střídání, Mikač měl rodinné povinnosti, Pantůček, Chemčuk a Novotný jsou dlouhodobě zranění, takže nám do konce ročníku 2009 nepomůžou.

V první půlce byli šance na obou stranách. Kakáčovi se podařilo projít přes zašpiněného protihráče, který zatím brečel, místo toho, aby bránil, až před bránu, kde vystřelil po zemi k pravé tyčce, škoda, že to šlo těsně vedle. Při rozehrávce z rohu míč nahrál Hrazdíra zpět Čadovi, který vystřelil opět po zemi k pravé tyčce, ale brankář měl dlouhé nohy, takže šanci zneškodnil. Soupeř se také dostával do šancí, celou jejich hru tvořili dva obránci. Jeden z nich si výborně pokrýval tělem míč, takže se dost těžce bránil. My jsme se okolo něj několikrát neúspěšně točili, v jednom případě jej naši tři hráči honili, tento se dostal i do zakončení. Po chvíli už bylo pouze atakování naší brány, polevili jsme, soupeř bez střídání útočil. Těsně před koncem poločasu náš brankář vyboxoval hrozivý míč, ale nešťastně přesně do rajonu soupeře, který zakončoval mezi nohama gólmana do brány - 0:1.

Do druhé půlky šel razantně Čada, který bojoval o každý míč, hlavně před bránou soupeře. Z jedné této akce, kdy jim doslova ukradl míč před bránou, prošel přes obránce a geniální nahrávkou našel Kakáče, který v klidu míč doklepl do prázdné brány - 1:1. Feilhauer šel z naší poloviny do protiútoku, míč nahrál na pravou stranu pod nohou obránce, ale míč byl docela dlouhý, takže se Kakáč musel natahovat, aby jej zpracoval, což se mu podařilo. Poté okamžitě vystřelil, ale pohotový gólman hostí míč bez problému vyrazil. Po rychlé akci Stloukala běžícího na bránu, jej soupeř chytil za dres, za což obdržel žlutou kartu a kopala se standardní situace. Tuto rozehrál Stloukal, míč se po odrazu vracel k naší bráně, kde operoval Kopecký, který měl dost času na to, aby míč buď odkopnul anebo přesně nahrál brankářovi, který si pro něj vyběhl. Kopecký se ale nešťastně ukopl, míč neměl razanci, útočící hráč soupeře míč doběhl a umístil jej do opuštěné brány - 1:2. Tento stav jsme již nezměnili.

Byl to pro nás nešťastný zápas, byli jsme určitě lepším týmem, několikrát jsme se dostali do zakončení, zde nám chybělo trošku štěstí a přesnosti. Někteří hráči měli problémy se zpracování a nahrávkami, což je určitě důsledkem absence na tréninku. Mělo by být v našem zájmu, aby hráči v týdnu před zápasem trénink absolvovali.

Zápas odehráli tito hráči: Miroslav Stloukal, Zdeněk Čada, Lukáš Hrazdíra, Feilhauer Michal, Kopecký Ivoš, Kakáč Luboš.

  Kakáč (Čada)

 Čada Zdeněk - snažil se tvořit, nahrávat, pokoušel se přecházet přes soupeře, super nahrávkou našel jediného střelce branky.

26. 8. 2009   A.N.D.Y. (upravil kAkIn)