Nick:
Návštěvy: 952546
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

18. 4. 2009 1. kolo III. ligy
   StB Jabloňany - SK JKP Olešná      
3:3 (0:2)


 První zápas nové sezóny jsme zahájili v Jabloňanech s týmem, který sestoupil ze II. ligy. Zápas byl celkem vyrovnaný s mírnou převahou v poli domácího mužstva. První skóroval Feilhauer, kdy dorazil Földvaryho pokus o gól. Nutno podotknout, že Földvary měl nahrávat rovnou na daleko lépe postaveného Feilhauera. Další gól padl, když si Hrazdíra krásně přešel přes soupeře na půlce a přesnou nahrávkou našel Földvaryho, který tentokrát již skóroval. První půlka tak skončila 0:2 pro nás.


 Tento stav jsme chtěli udržet, ale panovaly určité obavy, protože soupeř hrál trochu lépe. Bohužel na začátku druhého poločasu jsme inkasovali gól. Soupeř začal hrát aktivněji. Po několika ohroženích na naší straně střelil Feilhauer svůj druhý gól (nedáš, dostaneš). Soupeř ve svém tlaku neustával a prosazoval se především z autů a rohů. Bylo vidět, že jsou na své úzké hřiště zvyklí a nám auty a rohy stále dělají problémy. Přesto jsme obdrželi dvě branky ze hry, kterými soupeř zaslouženě vyrovnal skóre.


 Z našich šancí stojí za zmínku Kopeckého netrefení prázdné branky, které by nás opět posunulo do vedení. Rozhodčí připouštěl oboustranně tvrdou hru, takže jsme se celý zápas solidně okopávali i dohadovali. A na víc, buď nezná hodiny nebo chtěl počkat, až domácí hráči povedou. Po několika našich šancích, už v hodně nastaveném čase asi naznal, že jeden bod je taky dobrý a pískl konec.

Zápas odehráli tito hráči: Miroslav Stloukal, Zdeněk Čada, Pavel Kotlán, Lukáš Hrazdíra, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Novotný Jiří, Jurik Roman, Kopecký Ivoš a Daniel Klimeš.

  Feilhauer (Földvary), Földvary (Hrazdíra), Feilhauer

 Feilhauer Michal - nejen za vstřelené branky, ale i za velmi kvalitní hru.

18. 4. 2009   Alča a Zdeněk