Nick:
Návštěvy: 1073131
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

30. 09. 2018 19. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná - Stars Letovice
6:2 (1:2)

Na další domácí zápas jsme se sešli v nedělní ráno v Šebrově. Do pole nás bylo 8 hráčů, v bráně tradičně Kubas Haresta. Soupeř začal střelou vysoko nad bránu, Aleš Halva se opičil, míč skončil skoro až v Šebrov v zahradnictví. Chlapci v akci Jura Novotný na Zbyně Štěpánka, střela, gólman vyrážel nohou. Hosté vhazovali aut, Fero Földvary mladší hlavičkoval na naši bránu, trefil břevno. Asi se teprve zastřeloval=o) Na druhé straně střílel Mára Šimeček, míč šel těsně nad bránu. Zbyňa Štěpánek rozehrál aut na krásně nabíhajícího Vaška Recha, střela, gól - 1:0. Zdena Čada na Aleše Halvu, střela, gólman zachraňuje. Na Zbyně Štěpánka šel vysoký míč, ten hlavou míří nad. Hostě se dostali na naši půlku, skrytá střela skončila k překvapení všech v naší síti, Kubas Haresta nemohl reagovat, je to 1:1. Zbyňa Štěpánek byl agilní, vyslal další střelu, tuto gólman opět vyráží. A znovu Zbyňa Štěpánek střela, gólman jak jinak, vyráží. A do třetice střela, ale gólman opět Zbyně Štěpánka vychytal. Zbyňa Štěpánek rozehrál roh na Vaška Recha, Vašek střílí těžkou střelu, gólman s velkými problémy chytá. Aleš Halva také zase netrefuje bránu. Házíme dlouhý aut, David Kučera si naběhl, střela končí vedle brány. Soupeř se na druhé straně dostal 2 krát do zakončení, Kubas Haresta vystřihl dva skvělé zákroky. Ovšem i tak jsme inkasovali. Hosté hází aut, Jura Novotný nešikovně tečuje za záda bezmocného Kubasa Haresty a prohráváme 1:2. Poločas skončil 1:2.

Druhá půlka začala samostatným průnikem Zbyně Štěpánka, ten šel sám na gólmana, ale střílí nad. Po pravé straně se neohroženě vydal Fero Földvary junior, prošel až k rohu, odtud vyslal milimetrový pas před bránu, který našel nabíhajícího Máry Šimečka, který nemohl nic jiného, něž trefit do brány - 2:2. A další gól na sebe nenechal dlouho čekat, Zbyňa Štěpánek sklepl míč na Jury Novotného, ten se do míče opřel, málem protrhl síť - 3:2. Po přihrávce Jury Novotného Fero Földváry junior opět prošel s míčem, z brankové čáry trefil milimetrovou díru mezi gólmanem a tyčí, vedeme už 4:2. David Kučera hází aut, Zbyňa Štěpánek hlavou posílá míč vedle. Na druhé straně předvedl neuvěřitelné zákroky Kubas Haresta. Další střela na Kubasa Haresty, musel vytasit další extra zákrok. A znovu v hlavní roli Kubas Haresta, na několikrát se mu podařil zkrotit zajímavý míč, který lítal od tyče k tyči, Kubas Haresta se výborně přesunul a udržel nás tak ve vedení o 2 branky. Zbyňa Štěpánek střílí, gólman vyráží, Mára Šimeček vrací do růžku - 5:2. Akce Zdena Čada - Mára Šimeček a zpět na Zdeny Čady, ten se uvolnil krásnou kličkou, připravil tak míč pro Zbyně Štěpánka, který tak mohl Zdenovi Čadovi poděkovat za další vstřelený gól, který pro něj připravil - 6:2. Ještě má i Zdena Čada šanci, jde sám na gólmana, míří ke vzdálenější tyči, ale míč tuto těsně míjí, Zdena Čada tak zůstává stále tuto sezónu bez branky. Zápas skončil 6:2.

Musíme pochválit celý tým, na fotbal se dalo dívat. Výborně opět zachytal Kubas Haresta.

 Rech Vašek (Štěpánek Zbyňa ), Šimeček Mára (Földváry Fero mladší), Novotný Jura (Štěpánek Zbyňa), Földvary Fero mladší (Novotný Jura), Šimeček Mára (Štěpánek Zbyňa), Štěpánek Zbyňa (Čada Zdena).

Hráči:Haresta Kubas - Kučera David, Čada Zdeněk, Rech Vašek, Földvary Fero mladší - Šimeček Mára, Halva Aleš, Novotný Jura, Štěpánek Zbyňa.

Rozhodčí:Kakáč Luboš

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn