Návštěvy: 834558
On-Line: 83
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

02. 06. 2018 8. kolo IV. PÍRO DSO ligy"
Stars Letovice - SK JKP Olešná
3:2 (0:1)

"Syndrom venkovních zápasů" =o)

Na sobotní zápas na umělku do Letovic se nás sešlo opět hodně málo. A Zdena Vach to šel jen po zranění zkusit. Tudíž i se Zdenem Vachem to bylo s jedním na střídání. Někteří ještě v pátek či v sobotu zaslali omluvenku, někteří měli svoje akce.

My jsme na domácí vlítli ihned od začátku. Hráčů domácího mužstva bylo stejně jako nás. Na domácí bránu jsme vyslali nespočet střel z dálky, ale neurodilo se. Měli jsme spoustu šancí, ale nic. Domácí se snad ani nedostali na naši polovinu. Až úplně na konci první půle Jura Novotný přihrál z pravé strany na Máry Šimečka a ten neměl problém usměrnit míč do sítě - 0:1. Poločas 0:1.

Ve druhé půli jsme pokračovali v neproměnování šancí. Byli jsme opakovaně sami před brankářem, ale nedokázali jsme si poradit. Byla to přehlídka zahazovaní šancí. Když jsme nedali my, domácí si řekli, že dneska je den, kdy můžou získat první výhru v sezóně. Po několika špatných rozehrávkách na naší polovině se domácím podařilo vyrovnat. A netrvalo dlouho, a další kiks v naších řadách proměnili ve vedení 2:1. My jsme se vrhli na útočení se snahou o vyrovnání, po vhozeném autu od Fery Földvaryho hlavou usměrnil míč k pravé tyči Jura Novotný - 2:2. Snažili jsme se o vstřelení vítězné branky, ale byli jsme marní. Síly už docházely, nic se nám nedařilo, nervozita byla příčinou dalších chyb. Domácí se nakonec dočkali, když střelou za vápnem rozhodli o svém vítězství 3:2.

Zápas nás stál hodně sil, i když domácí tým byl slabší, než minule tým TJ Rudka. A měli jsme pouze jednoho na střídání, Zdena Vach ve druhé půli už spíše střídal než hrál, my jsme nedokázali proměnit asi 15 vyložených šancí, domácí skórovali snad ze všech střel na bránu. Naše krize z venkovních zápasů se prohloubila.

Šimeček (Novotný), Novotný (Földváry).

Hráči: Haresta Kubas - Földvary Fero, Kučera David, Šimeček Mára, Vach Zdena - Kakáč Luboš, Novotný Jura.