Nick:
Návštěvy: 952767
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

11. 9. 2015 16. kolo IV. ligy
FC Stars Letovice - SK JKP Olešná

2:4 (1:1)

Na další utkání jsme zajeli netradičně již v pátek k večeru, a to do Letovic na oblíbenou umělku. Zápas byl přesunut na základě našeho požadavku, jelikož se v sobotu konala Blanenská desítka, několik hráčů se chtělo zúčastnit.

Dostavilo se nás hodně, skoro celá aktuální soupiska. Celkem nás bylo deset lidí. Do brány se opět postavil Dan Čermák. Věděli jsme o kvalitách soupeře, proto jsme chtěli dbát na důraz v obraně a konečně začít proměňovat šance. Do prvních šancí se dostal soupeř. Luboš Kakáč na druhé straně rychle rozehrál autové vhazování na do vápna nabíhajícího Míry Chemčuka, ten hlavou poslal náš tým do vedení – 0:1. Domácí ale vyrovnali, když nám míč propadl, útočník kolem gólmana zakončil – 1:1. Hrálo se vyrovnané utkání. Soupeř střílel z každé pozice, Daniel Čermák měl několik důležitých zákroků. Poločas skončil 1:1.

Ve druhé půlce vybojoval míč Luboš Kakáč, potáhl a vystřelil, míč tečoval ještě domácí obránce, ale i tak skončil v sítí - 1:2. My jsme se dostávali stále častěji do zakončení, jednu z těchto akcí zakončil Jura Novotný, když si naběhl na tvrdou přihrávku od Míry Chemčuka – 1:3. Zdena Čada si od začátku ukazoval, že je s fyzičkou na štíru, ještě ho omezovala únava z těžké práce na domku, ale i tak si dovolil provést excelentní akcičku. Získal míč, obešel několik hráčů, brankáře donutil si lehnout a zavěsil – 1:4. Tato akce bude kandidovat na gól roku. Domácím se podařilo už jen snížit na 2:4. My jsme měli ještě další šance, tak jako soupeř, ale branka už nepadla.

  Nejlepším hráčem nemůžeme nikoho zvolit, protože celý mančaft předvedl velmi dobrý, kolektivní výkon.

 Chemčuk (Kakáč), Kakáč, Novotný (Chemčuk), Čada.

Hráči: Daniel Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Zdena Čada, Míra Chemčuk, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Zbyňa Sedlák, Luboš Kakáč.

21. 09. 2015   kAkIn