Nick:
Návštěvy: 809266
On-Line: 74
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!   

2. 5. 2015 5. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - STARS Letovice

2:1 (1:0)

NV dalším zápase nás čekal soupeř, který skončil v loňské sezóně v V. lize na druhém místě. S tímto soupeřem jsme loni na dálku soupeřili právě o to druhé místo. V obou zápasech jsme s nimi hráli nerozhodně. V prvním jarním zápase 2014 skončil zápas 5:5, v podzimní části 4:4. Čekali jsme, že to bude velmi kvalitní soupeř.

My jsme měli více ze hry, tlačili jsme se do zakončení, ale máme už několik let problém s proměňováním šancí. Luboš Kakáč se obtočil na levé straně kolem obránce, prostrčil míč na Jury Novotného ve vápně, ten nás poslal do vedení – 1:0. Soupeř se osměloval, snažil se o zakončení, Kubas Haresta byl na svém místě. My jsme si vytvářeli šance, ale jak již bylo výše napsáno, nemůžeme se trefit. Poločas skončil 1:0.

Druhý poločas se hrál úplně stejně, my jsme měli mírnou převahu, snažili jsme se o útočení, vytvářeli šance, ale co nedáme, tomu se ani nedá věřit. Nakonec se k nám štěstíčko přiklonilo, stačilo dát do hry srdíčko, Vašek Rech střílel, od Jury Novotného šel míč do obránce a od něj do brány – 2:1. Do konce zápasu již žádné branky nepadli, takže jsme mohli slavit šťastné, ale vydřené vítězství.

Po fotbálku na nás čekala bečička piva a maso na grilu, takže se nám sobota náramně vydařila.

  Nejlepším hráč byl zvolen Földvary Alfréd.

 Novotný (Kakáč), Novotný (Rech).

Hráči: Haresta Jakub, Šimeček Mára, Čada Zdeněk, Kakáč Luboš, Václav Rech, Földvary Alfréd, Novotný Jiří, Šamalík Jiří, Chemčuk Miroslav.

28. 05. 2015   kAkIn