Nick:
Návštěvy: 951449
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

24. 08. 2014 13. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – FC STARS Letovice
4:4 (0:3)

Podzimní část jsme začali 13. kolem, jelikož zápas s týmem Lhota u Lysic jsme na žádost soupeře posunuli na září. V tomto zápase nás čekal velmi kvalitní tým z Letovic, a to STARS. Hned na začátku vyslal střelu na bránu Luboš Kakáč. Na druhé straně zase 1. Akce soupeře a hned z toho je gól – 0:1. Vzápětí po rozehrávce z rohu prohráváme již 0:2. A aby toho nebylo málo, další akce soupeře a je to 0:3. Nám se vůbec nedařilo. Jura Novotný zkoušel z první krásnou střelu, která šla ale vedle. Pak střílí Luboš Kakáč, ale střela šla doprostřed brány do brankáře. Pěknou akci předvedl Míra Stloukal, brankář byl na svém místě. Poločas skončil 0:3.

Do druhé poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, vstřelit branky. To se nám povedla. Hned na začátku si po střele Míry Stloukala obránce srazil míč do brány – 1:3. David Kučera nahrával, Luboš Kakáč střílel, pěkný gól a je to 2:3. Netrvalo dlouho a bylo to 3:3, Jura Novotný nahrál Davidovi Kučerovi, ten se nemýlil. Soupeř ale zatlačil, po naší chybě se vrátil do vedení – 3:4. Zápas gradoval. Luboš Kakáč ještě střílí vedle, ale nakonec Zdeněk Čada krásně uvolnil za obránci zabíhajícího Luboše Kakáče, který vyrovnal – 4:4. Do konce zápasu se již nic nestalo, nakonec jsme získali velmi cenný bod. Po první půlce by to asi nikdo nečekal.

 Branky: Stloukal, Kakáč (Kučera), Kučera (Novotný), Kakáč (Čada).

  Velmi dobrý zápas odehrál Fero Földvary

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Michal Kupka, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera, Dominik Říčánek, Míra Stloukal.

30. 09. 2014   kAkIn