Nick:
Návštěvy: 1021577
On-Line: 28
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

31. 09. 2013 14. kolo V. ligy
STARS Letovice - SK JKP Olešná
6:4 (3:2)


 V sobotu jsme sehráli další utkání, zajeli jsme na umělý pažit 3. generace. Modlili jsme se, aby nezačalo pršet, protože jsme si pamatovali naše předchozí vystoupení z jarní části na tom samém hřišti s týmem Sokola. Jura Šamalík léčil svoje zraněním, takže do zápasu nenastoupil, Aleš Bečica se omluvil z rodinných důvodů. Jirka Pantůček s Márem Šimečkem už do podzimní části vinou zranění nenastoupí. Míra Chemčuk si po uzdravení zad zranil na velké kopané kotník, takže ho již v podzimní části taky neuvidíme.


 První šanci měl Fero Földváry, míč si ale moc pokopl. Do vedení se dostali domácí, když přesnou střelou z dálky nedal hráč domácích Kubasovi Harestovi šanci. Lukin Hrazdíra výborně rozdával míče, Jirka Novotný střely na bránu. Kubas Haresta rozehrál dlouhý míč na Jirku Novotného, ten předal Mírovi Stloukalovi, míč šel pomalu do brány, ale obránce stihl ještě zachránit. Míra Stloukal po přihrávce od Jirky Novotného opakovaně střílel do brankáře, asi po osmém pokusu míč propasíroval do brány – 1:1. Domácím stačilo míč nakopnout dopředu, kde si útočník skvěle pokryl míč, otočil a zvýšil na 2:1. Jirka Novotný rozehrál akci, posunul na Zdenka Čadu, ten našel Michala Kupku a bylo opět vyrovnáno – 2:2. Domácí ale opět nakopli dlouhý balón, který si útočníku pohodlně zpracoval, bylo to 3:2. Tak skončila první půle.


 O přestávce jsme se domluvili, že na jejich vysokého útočníka musíme hrát natěsno, nesmíme mu dát žádný prostor. Rozhodčí nic nepískal, domácí se často dopouštěli zákroků za hranicí povoleného, v každém souboji jsme pocítili ruce nebo loket. Ač jsme rozhodčího opakovaně upozornili, že jsou daná pravidla, nereagoval. Po rozehrávce Luboš Kakáč střílel na bránu. Fero Földváry rozehrál rohový kop, míč prošel celým vápnem až ze zadní pozice nabíhajícího Jirky Novotného, který to protlačil do sítě - 3:3. Pak se ukázal pěknou akcí Zdeněk Čada. Na druhé straně zasahoval Kubas Haresta. Pak se dostal do velké šance Zdeněk Čada, ale nedal, pak Lukin Hrazdíra, ale nic. Soupeř se nedovoleným zákrokem dostal k míči, Zdeněk Čada po zákroku musel odstoupit, rozhodčí neodpískal, soupeř z této akce vytěžil 4. Branku - 4:2. Pak nepokryl Fero Földváry vysokého útočníka, dlouhý míč na půlce podcenil, hráč soupeře šel sám na Kubase Haresty, proměnil a bylo to 5:3. Aby toho nebylo málo, tak tentýž hráč zvyšoval již na 6:3. Ke konci ještě Zdena Čada korigoval, nízký centr hlavou usměrnil do sítě, míč ještě lehce tečoval domácí hráč – 6:4. Tak skončil i celý zápas.


 Nehráli jsme špatný zápas, ale nejsme schopní dodržovat pokyny, které si před zápas řekneme. O čtyři branky se postaral domácí útočník, kterého jsme nebyli schopni uhlídat.

  Nejlepší hráč v našem týmu – Nejlepší hrát byl asi Lukin Hrazdíra, Zdena Čada a Jura Novotný odehráli dobrý zápas, Kubas Haresta spoustu šancí vychytal.

 Branky: Stloukal (Novotný), Kupka (Čada), Novotný (Földváry), Čada

Hráli: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Luboš Kakáč, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Jura Novotný, Michal Kupka, Míra Stloukal. .

17. 09. 2013   kAkIn