Nick:
Návštěvy: 952769
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 04. 2013 2. kolo V. ligy 2013
SK JKP Olešná - FC STARS LETOVICE
2:2 (2:1)


 V neděli 28. 4. 2013 jsme sehráli 3. kolo V. ligy na našem hřišti s neznámým týmem "hvězd" z Letovic. V týmu bylo pár mladých a kvalitních hráčů, kteří svoji technickou hrou přispívali ke kvalitě hry. V týmu bylo i hodně starších hráčů, celkově jsme nevěděli, co máme od nich očekávat. Před samotným zápasem jsme museli provést úpravu terénu, jelikož tento rok zde ležela sněhová nadílka hodně dlouho. Hřiště bylo ve velmi špatném stavu, úpravou za pomoci traktůrku s kovovou traverzou se nám podařilo hřiště zkulturnit.


 My jsme se ihned začali osmělovat, několikrát jsme se pokusili o ohrožení brány soupeře. Střílel Čada, Hrazdíra a Földvary. Jura Novotný dokázal přestřelit odkrytou bránu, na šance jsme jasně vedli. Do vedení šli hosté, přes naši zahuštěnou obranu se dokázali dostat do vedení 0:1. My jsme pak neuvěřitelně odpověděli, když Jura Novotný patičkou našel Zdenka Čady a ten vyrovnal - 1:1. Zanedlouho Luboš Kakáč prošel po levé straně, z brankové čáry našel nabíhajícího Jirky Pantůčka, který nás dostal do vedení - 2:1. Měli jsme ještě spoustu dalších šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Za zmínku stojí tvrdá střela Fery Földvaryho, před kterou ale nedokázal včas uhnout Luboš Kakáč, takže ještě dnes má na levém stehně vyznačenou strukturu šití míče Official. Poločas skončil naším vítězstvím 2:1.


 Do druhé poloviny zápasu jsme vstoupili aktivně, Jirka Pantůček nahrál Zdenovi Čadovi, jeho pohotová střela orazítkovala pouze tyč. I v této části zápasu jsem byli lepším týmem, dostávali jsme se jednoduše do zakončení, ale v tomto jsme byli zoufalí. Za zápas jsme měli nejméně 15 jasných šancí, ale nedokázali jsme toho využít. Fero Földvary vybojoval, nahrál před bránu Jirkovi Pantůčkovi, ten poslal vysoký míč na Luboše Kakáče, který jej ale hlavou nedokázal usměrnit do odkryté brány. Po naší chybě se soupeř dostal ke střele, i přesto, že to bylo z velké dálky, tak střela skončila v síti, Kubas Haresta neměl šanci tuto střelu pokrýt 2:2. My jsme již do konce zápasu nic nevymysleli, zápas skončil výsledkem 2:2, což pro nás bylo jako prohra.

Zápas jsme odehráli v pohodě, jednoduše jsme si vytvářeli šance, ale nebyli jsme schopni proměnit. Lukin Hrazdíra měl asi 4 šance, Zdena Čada nápodobně. Škoda těchto neproměněných šancí, v dalších zápasech se to musí zlepšit.

  Nejlepší hráč v tomto zápase byl zvolen Alfréd Földvary, v bráně nás podržel Kubas Haresta.

 Čada (Novotný), Pantůček (Kakáč).

Zápas odehráli tito hráči: Hareta Kubas, Földvary Alfréd, Zdena Čada, Lukin Hrazdíra, Pantůček Jirka, Novotný Jiří, Šimeček Mára a Kakáč Luboš.

01. 05. 2013   kAkIn