Návštěvy: 834607
On-Line: 50
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

17.08.2019 15. kolo III. VM-Izolace ligy
FC Spešov - SK JKP Olešná
5:7 (4:5)

K dalšímu zápasu jsme v sobotu jeli do nedalekého Spešova na krásný pažit. Domluvili jsme se, že začátek utkání bude již v 15:30 hod., jelikož hrozilo, že Víťa Štěpánek bude muset na velkou kopanou jako rezervní gólman za Olomučany. Nakonec mu registrace udělána nebyla, ale i tak se dostavil mírně společensky unaven

Na zápas se nás dostavilo pouze 6 do pole, prostě je dovolenkové období. Pouze David Kučera chodí pravidelně na různé přehlídky, oslavy, zábavy. Ale jemu je to odpuštěno. Zdena Čada odjel na dovolenou, Fero Földvary starší také, Fero mladší měl mít oslavu, ale nakonec přijel a nelitoval. A my také ne.

Začátek zápasu byl pro nás jako z hororu. Ani ne po pěti minutách jsme prohrávali již  2:0, když se Víťa Štěpánek v bráně teprve rozkoukával. My jsme z další akce snížili Mírou Chemčukem, na branku mu přihrál Zbyňa Štěpánek -  2:1. Bylo několik akcí na obou stranách, my jsme se dočkali vyrovnání, Míra Chemčuk vybídl ke skórování Fera Földvaryho juniora, který v klidu rozvlnil síť -  2:2. Poločasový gólostroj však nebyl u konce. Víťa Štěpánek si vybral další ze slabších chvilek v zápase a po jeho hrubé chybě jsme opět prohrávali, bylo to  3:2. My jsme byli lepším týmem, stále jsme útočili, spoustu šancí jsme neproměnili. Jura Novotný našel krásnou přihrávkou Máry Šimečka a bylo vyrovnáno -  3:3. Další branku přidal Jura Novotný po nahrávce Zbyně Štěpánka - 3:4. Mára Šimeček krásnou kolmicí našel Zbyně Štěpánka, Zbyňa na druhé straně našel Fera Földvaryho juniora, ten v poklidu umístil již do prázdné -  3:5. Do poločasu se ale ještě trefili domácí, poločas tak skončil  4:5. Diváci, kterých bylo hodně, určitě nelitovali, že se zašli na zápas podívat.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že musíme více zakončovat a šetřit síly, jelikož s jedním na střídání to bylo na takovém velkém hřišti dosti náročné. Vzadu hrál posledního Luboš Kakáč, který sice moc nenaběhal, ale nestřídal, tudíž se mohli měnit útočníci. Druhá půlka byla podobná té první, akorát těch branek tolik už nepadalo. Ne, že by nebyly šance, ale my jsme se nemohli trefit a na druhé straně se rozchytal Víťa Štěpánek. Luboš Kakáč se jednou vytáhl dopředu, nahrávkou do běhu našel Máry Šimečka, který si s obránci poradil a na dvakrát zvyšuje na  4:6. Na druhé straně poctivě bráníme, výborně chytá Víťa Štěpánek, domácí ale pálí i hodně nad. I tak se domácí dočkali pátého gólu, stav je  5:6. Míra Chemčuk přihrává Zbyňovi Štěpánkovi, od něj míč putuje za záda gólmana a je to -  5:7. Domácí se snaží o snížení, ale opravdu jsme v obraně tvrdí a držíme náskok až do posledního hvizdu domácího rozhodčího, bláznivý zápas vyhráváme  5:7.

Velmi dobrý zápas od obou mužstev. My jsme byli lepší, měli jsme víc šancí, domácí v prvním poločase dali z každé akce, což bylo ale i naším přičiněním. Na atraktivnosti a zajímavosti zápasu to ale přidalo.

Zahráli všichni hráči velmi dobře, obětavě, makali, Fero Foldvary junior vstřelil 2 branky

Míra Chemčuk (Zbyňa Štěpánek), Fero Földvary junior (Míra Chemčuk), Mára Šimeček (Jura Novotný), Jura Novotný (Zbyňa Štěpánek), Fero Földvary Junior (Zbyňa Štěpánek), Mára Šimeček (Luboš Kakáč), Zbyňa Štepánek (Míra Chemčuk).

Hráči: Štěpánek Víťa - Chemčuk Míra, Kakáč Luboš, Mára Šimeček, Novotný Jura, Zbyňa Štěpánek, Fero Földvary junior.