Nick:
Návštěvy: 951474
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

6. 9. 2009 14. kolo III. ligy
   SK JKP Olešná - FC Spešov      
5:4 (1:2)


 K dalšímu zápasu třetí ligy jsme nastoupili v neděli na domácím hřišti proti silnému soupeři ze Spešova. Jelikož nás bylo pomálu, rozhodl se Jirka Pantůček, že ač zraněn, tak půjde hrát na chytračku do útoku. Jeho místo s píšťalkou zaujal Vlasta Svoboda. Již před zápasem při rozcvičování bylo vidět, že je Jirka Pantůček ve formě, nejspíše tomu pomohla účast v závodě horských kol blanenský Golem, kterou absolvoval den před zápasem.

Ihned od začátku jsme hráli aktivně, v první minutě jsme měli velkou šanci, již zmiňovaný Pantůček nahrál Kakáčovi, ten vystřelil, střela šla bohužel výš, než bylo potřeba. Za okamžik se dostal do šance pro změnu Zdena Čada, pak opět Kakáč. Poté byla k vidění hezká akce, kdy Pantůček střílel, míč se odrazil do hřiště, Feilhauer dorážel, míč šel vedle. Další šanci měl Földvary. Pantůček byl při chuti, chodil naplno do každé akce, střílel, nahrával. Jen to zpracování. Jenže nedáš, dostaneš. Na našeho brankáře šel míč, který vyskočil, míč se odrazil před bránu, zde nikým neatakován hráč Spešova v klidu dorážel do brány.


 Neuběhla snad ani minuta a bylo to již 0:2, kdy skoro od poloviny vystřelil soupeř přes tři naše hráče, míč skončil u levé tyče v síti. My jsme měli neustále převahu, snažili jsme se zakončovat, jednou to byl Kakáč, potom Čada, oba neúspěšně. Pak se Zdena Čada utrhl do útoku, aktivně napadal obránce, kdy vybojoval míč, šel sám na brankáře a na milimetry přesně zakončil od tyče do sítě - 1:2. Po chvilce střílel Földvary, míč šel do boční sítě.

Do druhé půlky jsme vstoupili opět aktivně, chtěli jsme bojovat o výhru. Dostali jsme se na dostřel, nejdříve střílel Kakáč, míč se odrazil zpět, zkusil to i Pantůček, míč opět neprošel do sítě, další dorážka Kakáče, míč byl zpět, tak jej posunul doleva na Pantůčka, který ho nahrál doprava a tam už si s ním Feilhauer věděl rady, bylo to 2:2. Následně rozjel akci Feilhauer, nahrál Pantůčkovi, ten zakončil, to jsme vedli 3:2. Z vedení jsme se neradovali dlouho, na druhé straně střelu gólman vyrazil přesně na nohu soupeře a ten míč uklidil za jeho záda - 3:3. Další akce, kdy si pěkně narazil Zdena Čada s Kakáčem, druhý jmenovaný míč nasměroval do brány - 4:3.


 Pak se soupeř dostal na dostřel naší brány, zde několikrát zahrozil, před vstřelením branky situaci zachraňovali Čada, Kakáč. Na druhé straně si narazil Kakáč s Pantůčkem, kdy Kakáč zvyšoval na 5:3. Pak jsme přestali hrát, všichni jsme se tlačili do útoku, každý si chtěl dát branku. K vidění byly i pěkné akce, které ovšem brankou neskončily. Pak ale soupeř zatlačil, kdy za vápnem šel sám hráč Spešova, žádný z útočníků ho nebránil, všichni se dívali, jak míč končí u pravé tyče a bylo sníženo na 5:4. Ještě jsme se dostali na polovinu soupeře, žádná z akci již brankou neskončila.

Dnešní zápas byl jeden z těch lepších. Hráli jsme aktivně, vytvářeli jsme si šance, mohli jsme vstřelit ještě nejméně pět branek. Některým dělalo problémy zpracování. Ten, kdo se přišel na zápas podívat, nemohl v žádném případě litovat. Zápas měl kvalitu, hrálo se od brány k bráně, byly k vidění krásné akce, spousta nádherných branek.

Zápas odehráli tito hráči: Zdeněk Čada, Luboš Kakáč, Jiří Pantůček, Michal Feilhauer, David Ševčík, Alfréd Földvary, Ivoš Kopecký, Lukáš Hrazdíra.

 Čada, Feilhauer (Pantůček), Pantůček (Feilhauer), Kakáč (Čada), Kakáč (Pantůček)

 Hrazdíra Lukin - makal, vybojoval spoustu míčů

7. 9. 2009   kAkIn