Návštěvy: 819570
On-Line: 39
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

2. 5. 2009 3. kolo III. ligy
   FC Spešov - SK JKP Olešná
1:0 (1:0)

V sobotu po pátečním svátku jsme zajeli na hřiště do Spešova ke třetímu kolu III. ligy. Museli jsme se obejít bez Földvaryho a Mikače, Jurik byl nachlazen. Na poslední chvíli přijel Pantůček, který se rozhodl zápas odehrát. Jelikož jsme všichni měli na paměti, co se odehrálo loni, požádali jsme vedení MK o delegovaného rozhodčího. Do zápasu jsme nastoupili s improvizovanou obranou. Do útoku se postavil ještě v týdnu nachlazený Feilhauer. Asi ve třetí minutě rozehrával Spešov rohový kop, Hrazdíra na okamžik zaváhal, jeho útočník si nečekaně naběhl na přihrávku a střelou k tyči poslal domácí tým do vedení. Spešov se ještě několikrát dostal díky chybě v obraně do zakončení, naštěstí na brankové čáře i při překonání Kotlána někdo zaskočil, skóre zůstalo nezměněno.

My jsme se do útoku dostávali hodně těžce, chyběl nám důraz, nedokázali jsme ukočírovat skákající míč. Pokud jsme se dostali k zakončení, tak střely vždy končily vedle nebo nad bránou. Na naší lavičce perfektně operoval Jurik, který i přes nachlazení stále nahlas dirigoval celý náš tým, kdy díky tomu, hlavně ve druhé půlce probíhalo pravidelné střídání. Snažili jsme se soupeře zatlačit, často nám nevycházely přihrávky, soupeř hrál do těla a hodně důrazně. S tím jsme se nemohli v prvním poločase vyrovnat. Do poločasu již branka nepadla, výsledek byl 1:0 pro soupeře.

Do druhé poločasu jsme vstoupili o dost aktivněji, do každého souboje jsme se snažili chodit důrazně. Soupeře jsme dostali pod tlak, měli jsme více ze hry, bohužel chybělo kvalitnější zakončení. Některé zákroky hráčů Spešova byly za povolenou hranicí, delegovaný rozhodčí však tyto zákroky nepískal. Nejčastěji přehlížel hraní rukama do těla či lokty. Toto nevydržel Feilhauer a po jednou z neodpískaných zákroků se ozval, kdy mu rozhodčí udělil žluté napomenutí. Novotný se odhodlal ke střele, kterou vyslal z velké dálky, míč letěl nádherně, brankou to však neskončilo. Náš tlak se stupňoval, většinu času se hrálo na polovině Spešova. Pantůček obchází obránce soupeře, ten jej fauluje, následně za to vidí žlutou kartu. Přímý kop rozehrál Pantůček na Kakáče, ten se ke střele nedostal, jelikož byl faulován.

Další kop byl po stejné ose, Kakáč stačil vystřelit, jeho střela skončila v náručí brankáře, který s ní moc práce neměl. Kakáč prošel po levě straně, jeho střelu levou nohou gólman vytlačil na roh. Pěkná akce byla k vidění těsně před koncem zápasu, kdy šel míč po ose Feilhauer, Kakáč, Stloukal, posledně jmenovaný míč vracel zpět přímo před bránu na Feilhauera, bohužel míč letěl ve výšce kolen, Feilhauer jej nestačil usměrnit do brány. Domácí se několikrát dostali z brejků do šancí, kdy jsme horko těžko bránili soupeře před zvýšení náskoku.

Branka již k vidění nebyla, zápas skončil 1:0 pro FC Spešov, který rozhodl hned na začátku velmi šťastnou trefou. My jsme se snažili o vyrovnání hlavně ve druhé půli, kdy jsme měli převahu, bohužel nám není souzeno vstřelení branky. Pokud nedáme ani z vyložených šancí gól, nemůžeme nikdy vyhrát.

Zápas odehráli tito hráči: Pavel Kotlán, Miroslav Stloukal, Zdeněk Čada, Luboš Kakáč, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Feilhauer Michal, Ševčík David a Daniel Klimeš.