Návštěvy: 846455
On-Line: 23
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

27. 4. 2008 2. kolo 3. ligy
   SK JKP Olešná - FC Spešov
2:1 (0:0)

K tomuto zápasu jsme v neděli nastoupili s velkým respektem, co nám soupeř předvede. Jak už bylo zmiňováno v novinkách, hraje za ně Faja, takže jsme čekali, že se bude chtít proti nám vytáhnout. Bohužel soupeř přijel pouze se šesti hráči, Faja mezi nimi nebyl. Od začátku to byl docela pohledný fotbal, utkání bylo vyrovnané, hodně se bojovalo o každy míč.

V prvním poločase bylo pár šancí na obou stranách, ale brankou neskončily. U nás byl vždy na svém místě tuto sezónu ve velmi dobré formě chytající Pavel Kotlán. V útoku za nás nastoupil v prvním mistrovském utkání Jan Mokrý, se kterým se nám podařilo dotáhnout přestup do konce. Čekáme od něj, že nám pomůže se střílením branek. V prvním poločase jsme branku neviděli.

Druhý poločas začal úplně stejně, nejvíc se hrálo ve středu hřiště. Místy jsme měli převahu, jindy nás soupeř zatlačil před naší bránou. Do vedení nás dostal už zmiňovaný Jan Mokrý, který po přihrávce Davida Mikače vystřelil asi tak ze dvanácti metrů a jeho dlouho letící tečovaná střela skončila přesně u levé tyče. Soupeř opět zatlačil, několikrát nás zachránil Pavel Kotlán. Soupeř vhazoval aut, míč šel přes šířku hřiště a nekrytý hráč sám před Pavlem Kotlánem nezaváhal. Spešov pak měl ještě nějaké šance, ale Pavel byl výborný.

Pak jsme se snažili dát si míč více po zemi, několikrát jsme se dostali do šance, ale neproměnili jsme. O chvíli později vyslal Jirka Pantůček do útoku Honzíka Mokrého a ten pěkně pravou šajtlí přehodil vyběhnuvšího brankáře. Míč skončil u pravé tyče. Soupeř se ještě snažil vyrovnat, ale na stavu 2:1 se již nic nezměnilo

Mokrý (Mikač), Mokrý (Pantůček)

Nejlepšími hráči v dnešním utkáním byli Pavel Kotlán a David Mikač.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Mokrý Jan, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Mikač David, Hrazdíra Lukáš a Stloukal Míra.