Nick:
Návštěvy: 952550
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 09. 2014 17. kolo V. ligy
Sokol Letovice - SK JKP Olešná
4:6 (2:1)

Na další zápas jsme zajeli v neděli ráno do Letovic, kde na nás čekal jeden z nejsilnějších soupeřů v lize, Sokol Letovice. Sokol nás požádal o přeložení ze soboty, my jsme mu vyhověli. Nás se sešlo docela dost, do pole 8 lidí, konečně se ukázal Míra Chemčuk a Petr Kvasnovský. Jelikož hrajeme o druhé postupové místo, byl pro nás tento zápas velmi důležitý.

Hned na začátku hráči Letovic prověřili připravenost Kubase Haresty v naší bráně, když na něj během chvilky vyslali dvě bomby, a tím mu řádně vyprášili rukavice. Kubas Haresta reflexivně střely vyrazil a ukázal tak, že je velmi dobře připraven. Hra byla vyrovnaná. Luboš Kakáč levou nohou krásně vystřelil, míč zastavila pravá tyč brány. Soupeř se pokoušel o střely z dálky, které mu náramně šly. Jura Novotný na druhé straně házel aut, Zdena Čada si naběhl až před gólmana, špičkou míč přistrčil, ten se odrazil zpět od gólmana do Zdeny Čady, od něj pak do brány – 0:1. Odpověď Sokola na sebe nenechala dlouho čekat a díky naší nedůslednosti bylo vyrovnáno – 1:1. Další nedůslednost v naší obraně pomohla soupeři ke skórování, krásná střela k tyči – 2:1. Pěkná akce Zdena Čada – Jura Novotný – Zdena Čada, ten pak ještě nahrál Jurovi Novotnému, který nastřelil opět tyč. Poločas skončil 2:1.

Hned na začátku druhé půle jsme inkasovali, když jsme nebyli schopni pokrýt autové vhazování, ze kterého jeden útočník stačil míč nasměrovat mezi 3 tyče naší brány – 3:1. Tento gól nás trochu otrávil, ale nezastavil. Zdena Čada na druhé straně hodil velmi prudký aut na Luboše Kakáče, který míč usměrnil patičkou mezi hráči na bránu, gólman domácích zaspal a míč skončil v síti – 3:2. Za okamžik se rozhodl ke střele náš ostrostřelec Fero Földváry, na bránu vyslal pumelici, gólmanovi domácích střela otočila prsty a míč tak skončil za brankovou čárou – 3:3. Několikrát se uvolnil Petr Kvasnovský, opakovaně mu brankář dobré zakončení vykryl. Kubas Haresta provedl dlouhý výhoz na Petra Kvasnovského, ten se uvolnil a z levé strany vyslal nechytatelnou bombu, která skončila v síti – 3:4. Na druhé straně jsme nechali jednoho hráče, aby se dvěma pokusy postaral o vyrovnání – 4:4, naši hráči ho jen sledovali, zda se mu to povede nebo ne. Následně byl rozhodčím Kubasovi Harestovi odpískán přísný pokutový kop, Kubas Haresta bravurním zákrokem ukázal, že má dnes svůj den. Na druhé půlce hřiště soupeř vykouzlil špatnou rozehrávku, kterou vystihl Míra Chemčuk, od jeho zad se míč vrátil zpět, Luboš Kakáč posunul na Jury Novotného, který míč usměrnil k pravé tyči – 4:5. Pak jsme se však vedení v zápase trochu zalekli, soupeř vyměnil gólmana a dalším hráčem se pokusil o powerplay, tímto nás přišpendlil u našeho vápna a obstřeloval naši bránu. V ní stál dneska vynikající Kubas Haresta, který přiváděl hráče Sokola k šílenství. Ten co pochytal, to bylo neskutečné. Luboš Kakáč pak získal u půlky hřiště míč, podržel, posunul na Míry Chemčuka, ten z půlky dlouhým lobem usměrnil do prázdné brány, a tímto nám zajistil uklidnění – 4:6 Rozhodčí za okamžik ukončil zápas, my jsme se tak mohli radovat z velmi cenného a důležitého vítězství.

 Branky: Čada (Novotný), Kakáč (Čada), Földvary, Kvasnovský (Haresta), Novotný (Kakáč), Chemčuk (Kakáč).

  Dneska jednoznačně nejlepším hráčem Kubas Haresta, který předvedl excelentní výkon.

30. 09. 2014   kAkIn