Návštěvy: 716194
On-Line: 15
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

01. 06. 2014 7. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – SOKOL Letovice
4:1 (2:1)

Dalším soupeřem nám byl na domácím hřišti kvalitní tým Sokola z Letovic. V minulých zápasech nás vždy deklasoval. Proto jsme to chtěli změnit a konečně získat nějaké body.

Začali jsme hodně aktivně. Hned jsme útočili, zabydleli jsme se na půli soupeře. Nic z toho ovšem nebylo, soupeř se tedy osmělil, po naší chybě v obraně jsme inkasovali – 0:1. Vedení hostů dlouho nevydrželo, perfektní akce Zdeny Čady, ten pak nahrál před bránou na Jury Novotného, ten už jen doklepl do brány - 1:1. Fero Földvary vybojoval míč, nahrál nabíhajícímu Jurovi Novotnému, ten na dvakrát, ale skóroval – 2:1. Na druhé straně musel zachraňovat Kubas Haresta, pak měl zase šance Jura Novotný. Poločas skončil 2:1.

Ve druhé půli jsme chtěli zvýšit vedení. Místo toho byly hádky s rozhodčím na obou stranách, soupeř špatně střídal ve hře. Pak se ukázalo, že má soupeř dobře postavenou bránu, protože jak Míra stloukal, tak Zdena Čada nastřelili tyč. Dobrá akce po ose Jura Novoný a Michal Kupka, Michal Kupka vrátil Jurovi Novotnému, ten zvyšuje na 3:1. Pak zase zachraňoval Kubas Haresta. Sokol Letovic se rozhodl hrát bez brankáře s hráčem v poli, my jsme se snažili do prázdné brány, jediný, komu se to podařilo, byl Zdena Čada – 4:1. Následně měl ještě Zdena Čada další šanci, ale laxně posunul do brány, hráč soupeře to stihl zachytit, byl z toho protiútok. Naštěstí z toho nic nebylo a my jsme uhráli velmi cenné 3 body.

Branky: Novotný (Čada), Novotný (Földvary), Novotný (Kupka), Čada (Kučera).

Nejlepším naším hráčem byl Jura Novotný, vstřelil hattrick

Hráli: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Alfréd Földvary, Michal Kupka, Jiří Novotný, Zdena Čada, David Kučera, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Jura Šamalík.