Návštěvy: 726218
On-Line: 8
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

06. 10. 2012 19. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - SOKOL Letovice
4:8 (2:4)

V neděli jsme sehráli další domácí zápas, přijel k nám tým SOKOL Letovice. Sokol neměl nikoho na střídání, my jsme v prvním poločase střídali jednoho hráče, ve druhém jsme museli hrát bez střídání, jelikož Michal Kupka musel odejít na velkou kopanou.

Do vedení jsme se dostali velmi brzo. Michal Kupka vhazoval aut, našel Michala Feilhauera, ten poslal míč před branku, kde byl úplně sám David Kučera s ten krásnou ranou od tyče otevírá skóre - 1:0. Za chvíli rozhodčí přehlédl malou domů u hostujícího družstva, nic se nepíská. Hostující hráč proběhl po lajně a vyrovnal na 1:1. Vhozený autový hod, Kubasovi Harestovi to proklouzlo do brány – 1:2. Hosté rozehráli od autové čáry, jeden z útočníků clonil Kubasovi Harestovi, pak se sklonil, míč propadl až do brány - 1:3. Michal Feilhauer fauloval, za svůj zákrok si vysloužil žlutou kartu. David Kučera zpracoval velmi těžký míč, ale dokázal zakončit a snížil na 2:3. Hned po rozehrání šel vysoký míč, Kubas Haresta si zakřičel, že má, míč ho přeletěl a skončil v bráně – 2:4. Poločas tak skončil 2:4.

Druhá půlka vypadala podobně. Hosté hráli úplně s přehledem. Došlo k přečíslení, my jsme v obraně nestíhali, perfektní akci hosté zvýšili své vedení na 2:5. Obránci stáli, hostující 3 hráči si to nahrávali, vylákali Kubase ven, nahrál na druhou stranu, pak najednou šup a do prázdné brány – 2:6. Luboš Kakáč se pokusil o střelu, ale brankář v klidu chytil. Následovalo zakončení do tyče. David Kučera se rozhodl k samostatné akci od naší brány, stříle po zemi, nakonec brankář zasáhl. Soupeř asi zvolnil, my jsme začali více běhat, nemohli jsme nic dát. Házeli jsme aut, najednou z toho byla rychlá akce hostí, přečíslení a 2:7. Pak akce po ose Luboš Kakáč, Zdena Čada, ten ještě nahrál Jurovi Novasovi, snižujeme na 3:7. Střely od Jury Novotného, Luboše Kakáče, vše gólman vychytal. Michal Feilhauer zakončoval, opět gólman. Zdena Čada střílel z ostrého úhlu, trefil tyč. Luboš Kakáč střílel vedle. Hosté se pak rozběhli, předvedli ťukec, bylo to již 3:8. Luboš Kakáč před bránou našel Jury Novotného, ten snížil na 4:8. Michal Feilhauer sám před brankářem ten snížil úhel, míč vyrazil. Do konce ještě střílel Zdena Čada, míč šel těsně vedle.

V tomto zápase dominovali hostující hráči, vyhráli zaslouženě, škoda, že Kubasovi Harestovi zápas nevyšel. Hostující gólman pochytal spoustu míčů.

V zápase byl nejlepším hráčem v našem týmu jasně David Kučera

David Kučera ( Feilhauer), David Kučera, Novotný (Čada), Novotný (Kakáč)

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Zdena Čada, Luboš Kakáč, David Kučera, Jirka Novotný, Michal Feilhauer, Michal Kupka (1. Poločas).