Nick:
Návštěvy: 716213
On-Line: 34
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod. 

Sezóny

16. sezóna - 2015
 Umístění v poháru:1. kolo - SK JKP Olešná - BK SADROS Boskovice (1. liga)) 4:10
 Umístění v lize:5. místo - IV. liga
 Uspěchy na turnajích:Milcek - 4. místo, Brťov - 1. místo,

15. sezóna - 2014
 Umístění v poháru:2. kolo - Třebětín (IV. liga) - SK JKP Olešná 6:1
 Umístění v lize:3. místo - V. liga
 Uspěchy na turnajích:Brťov - nekonal se

14. sezóna - 2013
 Umístění v poháru:1. kolo - SK JKP Olešná - DSK Kopeček Rájec 0:1 prodloužení
 Umístění v lize:8. místo - V. liga
 Uspěchy na turnajích:5. místo - Brťov

13. sezóna - 2012
 Umístění v poháru:2. kolo - SK JKP Olešná - Sokol Valchov "A" 3:4 pen.
 Umístění v lize:10. místo - V. liga
 Uspěchy na turnajích:6. místo - Brťov

12. sezóna - 2011
 Umístění v poháru:1. kolo - SK JKP Olešná - FC Spešov 1:7
 Umístění v lize:11. místo - IV. liga - sestup do V. ligy
 Uspěchy na turnajích:6. místo na BIER CUPu, 6. místo - Brťov, Milcek - 1. kolo playoff

11. sezóna - 2010
 Umístění v poháru:4. kolo - velký úspěch - LPP Lhota u Lysic - Olešná 6:1
 Umístění v lize:3. místo - IV. liga
 Uspěchy na turnajích:?. místo na BIER CUPu, 2. místo - Milcek, ?. místo Brťov, ?. místo turnaj Carpe Diem (FPO)

10. sezóna - 2009
 Umístění v poháru:1. kolo - Olešná - FC Světlá 0:2 (0:1)
 Umístění v lize:11. místo - III. liga - sestup do IV. ligy
 Uspěchy na turnajích:2. místo na BIER CUPu, 5. místo - Milcek, 2. místo Brťov, 6. místo turnaj Carpe Diem (FPO)

9. sezóna - 2008
 Umístění v poháru:2. kolo - Olešná - AC Kozárov 4:5
 Umístění v lize:9. místo - III. liga
 Uspěchy na turnajích:2. místo na BIER CUPu, Milcek - letos jsme bohužel nebyli pozváni!!! 2. místo turnaj Carpe Diem (FPO)

8. sezóna - 2007
 Umístění v poháru:1. kolo - FC Sebranice - Olešná 3:2
 Umístění v lize:7. místo - III. liga
 Uspěchy na turnajích:1. místo Vážany, 3. místo Milcek

7. sezóna - 2006
 Umístění v poháru:3. kolo!!! - Pentaco Boskovice - Olešná 2:1
 Umístění v lize:12. místo - II. liga
 Uspěchy na turnajích:1. místo na BIER CUPu, 1. místo Milcek

6. sezóna - 2005
 Umístění v poháru:Pohár zrušen
 Umístění v lize:4. místo - III. liga
 Uspěchy na turnajích:3. místo na BIER CUPu

5. sezóna - 2004
 Umístění v poháru:1. kolo - Olešná - Dlouhá Lhota 3:4p
 Umístění v lize:7. místo - III. liga
 Uspěchy na turnajích:3. místo na BIER CUPu, 3. místo Milcek, 3. místo hala Sou Metra, 5. místo Fabrika CUP, osmifinále - Lomnice

4. sezóna - 2003
 Umístění v poháru:2. kolo - Olešná - Žďárná 1:5
 Umístění v lize:2. místo - IV. liga
 Uspěchy na turnajích:3. místo na BIER CUPu, 6. místo Milcek

3. sezóna - 2002
 Umístění v poháru:2. kolo - Pohora - Olešná 2:1
 Umístění v lize:3. místo - IV. liga
 Uspěchy na turnajích:1. místo na BIER CUPu, 3. místo Obora, 4. místo Erbenka (8. mužstev), 5. místo Milcek

2. sezóna - 2001
 Umístění v poháru:1. kolo - Olešná - Lotrako Boskovice 0:1p
 Umístění v lize:1. místo - Divize
 Uspěchy na turnajích:1. místo na BIER CUPu, 1. místo Pekelný Pohár, 8. místo Rudice (17. mužstev)

1. sezóna - 2000
 Umístění v poháru:1. kolo - Olešná - Větrník Adamov 0:7
 Umístění v lize:7. místo - základní soutěž
 Uspěchy na turnajích:2. místo na BIER CUPu, 5. místo na Brťov Cup