Návštěvy: 726225
On-Line: 15
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

13. 4. 2014 1. kolo poháru
SK JKP Olešná - TJ Šerkovice
4:3 na pen., 3:3 (1:2)

V prvním kole poháru jsme přivítali tým TJ Šerkovice. Zápas byl vyrovnaný. Na 1:2 snižoval po přihrávce Míry Stloukala Jura Novotný. Tak skončil i poločas.

Ve druhém poločase vyrovnával Jura Novotný po přihrávce Zdeny Čady na 2:2, pak jsme ale inkasovali na 2:3. V závěru vyrovnal Fero Földváry. Zápas skončil remízou 3:3. V prodloužení se nerozhodlo. Proto přišly na řadu penalty. Na tyto jsme vyhráli 4:3, v celém zápase jsme zvítězili taktéž 4:3 a postoupili tak do 2. kola.

Novotný (Stloukal), Novotný (Čada), Födváry.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Martin Ševčík, David Kučera, Michal Kupka, Zdena Čada, Jirka Novotný, Míra Stloukal, Fero Földváry.