Návštěvy: 839996
On-Line: 10
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

Pátek 10.05.2019 7. kolo III. VM-IZOLACE LIGY
TJ Šerkovice "A" - SK JKP Olešná
5:1 (3:1)

V pátek jsme sehráli poslední z trojice velmi těžkých utkání během týdne. Zajeli jsme na prosívku jednoho z nejjasnějších kandidátů na postup, TJ Šerkovice "A". Co všechno tento tým dokáže, jsme se na vlastní kopačky přesvědčili již loňskou sezónu. Do Šerkovic jsme tedy odjížděli s vědomím, že nemáme co ztratit, že můžeme jedině překvapit, třeba jako FC Barcelona v odvetném utkání Ligy Mistrů s FC Liverpool??

Domácí na nás od začátku utkání vlítli a po 10 minutách nebylo co řešit. Prohrávali jsme 3:0. Jenže ... Domácí se uspokojili, přestali běhat a my jsme vyrovnali hru. Ze závaru se dostal ke střele Zdena Vach a míč trefil k tyči - 3:1 ?. Nás gólman Víťa Štěpánek ještě zlikvidoval několik šancí domácích. Poločas skončil 3:1.

Ve druhém poločasu jsme začali lépe my, celou polovinu tohoto druhého dějství jsme domácí tým tlačili. Jenže jsme pak dostali branku na 4:1, když domácí hráč prošel pěkně přes dva naše hráče a zavěsil pod břevno. Na konci zápasu jsme čekali na poslední písknutí rozhodčího, to ještě domácí borec 3 krát naznačil střelu, pokopl si míč, následně nahrál před bránu a další hráč v klidu doklepl na 5:1.

Domácí vyhráli zaslouženě, jednoznačně byli lepší, ale my jsme nehráli špatně. Čekali jsme větší hukot, tento tým Šerkovic má na 1. ligu. Je to vůbec nejtěžší tým z naší III. ligy.

Víťa Štěpánek toho v bráně spoustu pochytal, my jsme domácího gólmana moc neprověřili.

Zdena Vach.

Hráči:Víťa Štěpánek - Zdena Vach, David Kučera, Zdena Čada, Míra Chemčuk - Jura Novotný, Marek Šimeček, Zbyňa Štěpánek.