Nick:
Návštěvy: 1021614
On-Line: 28
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

08. 09. 2018 16. kolo IV. PÍRO DSO ligy
TJ Šerkovice - SK JKP Olešná
8:0 (2:0)

Na další zápas jsme zajeli až do Šerkovic. Opět jsme hledali hráče, kteří můžou nastoupit, bylo dost omluvenek. Vzhledem k tomu, že je Kubas Haresta zraněný, Staňa Slaměník byl mimo s rodinou, museli jsme na poslední chvíli angažovat mladíka Martina Ondáše, který před měsícem oslavil 18. narozeniny. Tento se postavil mezi naše tři tyče. Do pole bylo nakonec pouze 7 hráčů. V Šerkovicích je velké hřiště, takže bylo jasné, že je potřeba i více hráčů na běhání. Domácí mužstvo jasně vede tabulku IV. PÍRO DSO Ligy, hodně posílili kádr. S tímto mužstvem mají jistý postup a určitě příští rok 3. ligou pouze prosviští do 2. ligy. V zápase byl tedy favorit jasně daný. U nás doma jsem jim sice bod body za remízu vzali, ale u nich se dal očekávat úplně jiný zápas.

Od začátku bylo vidět, že tento tým je úplně jinde. A úplně jinde než v předchozím ročnících, ve kterých jsme bojovali spolu o body. Domácí sestavili kvalitní tým. Hrálo se vlastně na jednu branku, i když v první půlce jsme ještě docela stíhali, ty dva góly byly po naších úplně podivuhodných chybách. Ale je třeba přiznat, že soupeř měl dalších X jasných šancí. Dosti jich zlikvidoval mladý Martin Ondáš v naší bráně. Poločas tak skončil jen 2:0.

Ve druhé půli nám došel dech, Jura Novotný se zranil. Sice jsme mohli vstřelit třeba 8 branek, ale náš nový gólman zlikvidoval dalších 15 branek. Až takový to byl rozdíl a jasná kvalita na straně soupeře. Ve druhé půlce jsme inkasovali ještě 6 branek, domu si vezeme osmičku. Tohle nás ale netřeba trápit, je to prostě pouze prohra a musíme zabojovat v dalším domácím zápase. Tento zápas hodíme za hlavu, na domácím hřišti v neděli hostíme FC Lysice, kteří mají dobře našlápnuto do vyšší soutěže, máme jim co oplácet. Hlavně, abychom se sešli v lepším počtu. Zápas tedy skončil 8:0.

Hráči: Ondáš Martin – Földvary Alfréd starší, Kučera David, Čada Zdeněk – Novotný Jiří, Földvary Alfréd mladší, Štěpánek Zbyňa, Šimeček Mára.

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn