Návštěvy: 716863
On-Line: 85
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

11. 10. 2015 20. kolo IV. ligy
TJ Šerkovice - SK JKP Olešná

1:3 (1:2)

Další zápas nás čekal na hřišti v Šerkovicích. Domácí tým je jedním z jasných sestupujících. My jsme dorazili v docela silné sestavě, nechtěli jsme nic ponechat náhodě, přijeli jsme si pro 3 body.

Výkon domácích vypadal velmi dobře, vůbec nebylo zřejmé, že by proti nám hrál nejslabší tým naší ligy. My jsme se však dostali brzo do vedení, když Jura Šamalík rozehrál na Luboše Kakáče, ten mu míč nabídl do před bránu do vápna, Jura Šamalík se nemýlil – 0:1. My jsme měli více ze hry, ale soupeř podnikal nebezpečné výlety. V jednom případě došlo k přečíslení, soupeř vyrovnal na 1:1. Pak jsme však úřadovali opět my. Jura Novotný si vyměnil míč s Márem Šimečkem, Mára mu míč pěkně vrátil a pro Jury Novotného nebyl problém dostat nás do jednobrankového vedení – 1:2. Ještě před koncem poločasu domácím hráč zajel nevybíravě do souboje o míč s Lubošem Kakáčem, při tomto ho zranil, pro Luboše Kakáče tak zápas skončil. Výsledek poločasu byl 1:2.

Ve druhé půlce jsme chtěli přidat branky, ale hrát tak, aby se již nikdo nezranil. U domácího družstva byla jeden velmi agilní mladík, který chodil do soubojů velmi ostře. Jura Novotný šel po pravé straně, jeho střela ale mířila vedle. Pak byla pěkná akce Vaška Recha, ten pak hledal Máru Šimečka před bránou, střela Máry šla vedle. Velmi dobře hrál Dominik Říčánek, který se opakovaně po lajně pokoušel o akce. Několikrát byl také nešetrně zastaven za cenu faulu. Jura Novotný nahrál před bránu Jurovi Šamalíkovi, ten v klidu kolem gólmana zvyšuje na 1:3. Na druhé straně měl několik výborných zákroků Kubas Haresta. Zápas skončil 1:3.

V dnešním zápase hrál celý tým dobře, byl kolektivní výkon, sympaticky zahrál Dominik Řičánek.

Šamalík (Kakáč), Novotný (Šimeček), Šamalík (Novotný).

Hráči: Kubas Haresta, Zbyňa Sedlák, Fero Földvary, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Luboš Kakáč, Mára Šimeček, Dominik Říčánek, Vašek Rech.