Nick:
Návštěvy: 951730
On-Line: 6
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

30. 5. 2015 9. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná- TJ Šerkovice

4:4 (3:1)

K dalšímu utkání na našem hřišti jsme nastoupili proti týmu TJ Šerkovice. Do vedení se hosté dostali svojí první střelou mezi tyče, zároveň se také trefili Kubasovi Harestovi mezi nohy, 0:1. Na 1:1 vyrovnával Jura Novotný, kterému nahrál Jura Šamalík. Jura Novotný nic nevymýšlel, prostě gólmana prostřelil. Netrvalo dlouho a skóre se opět měnilo. Gólman hostí ve vápně fauloval unikajícího Jury Novotného, byla odpískána penalta. Zahrání penaltového kopu se ujal sám faulovaný, nedal brankáři šanci – 2:1. Zdena Čada vybojoval na vlastní půlce míč, po rozestoupení obrany skvěle vystřelil po zemi k tyči a vylo to 3:1. Tak skončil i poločas.

Ve druhé části utkání jsme zvyšovali už na 4:1, když Jura Novotný přihrál Márovi Šimečkovi, ten rozvlnil síť. My jsme se asi výsledkem uspokojili, přestali jsme úplně hrát, soupeř naopak začal makat. Hosté se dostávali do zakončení, měli převahu. Nakonec se jim dařilo i v zakončení, když těsně před koncem ještě i vyrovnali na 4:4, kdyby se hrálo dál, je možné, že bychom zápas i prohráli. My jsme druhou půlku totálně odchodili a vypustili, což by se stávat nemělo.

  Nejlepší hráče jsme nemohli zvolit.

 Novotný (Šamalík), Novotný penalta, Čada, Šimeček (Novotný)

Hráči: Kubas Haresta, Zdena Čada, Jura Novotný, Jura Šamalík, Luboš Kakáč, Mára Šimeček, Fero Földváry, Víťa Haresta.

06. 08. 2015   kAkIn