Nick:
Návštěvy: 952552
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

8. 4. 2012 2. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - SOKOL Šebrov 1:7 (0:4)

Ke druhému kolu V. ligy na naše hřiště zavítali sousedé ze Sokola Šebrov. Utkání se hrálo v neděli, byla hodně velká zima. Během zápasu začalo chumelit. Sešlo se nás poměrně dost, takže jsme očekávali, že by mohlo jít o kvalitní zápas. Od začátku utkání jsme si míč docela dávali z nohy na nohu, avšak do zakončení jsme se moc nedostali. Jelikož byl Kubas Haresta indisponován, musel za něj do brány zaskočit Leoš Petržela. Na něj šla první střela ve 2. minutě, ta skončila v síti. Luboš Kakáč si neuhlídal svého hráče, který mu od půlky pláchl a pak pěkně střelou k zadní tyči rozvlnil síť v naší bráně - 0:1. Na druhé straně střílí levou nohou Jura Svoboda, gólman byl na místě. Před naší bránou jsme si nepohlídali hráče soupeře, ten v klidu mohl zakončit, míč zapadl do brány - 0:2. Stejná chyba o něco později, opět nepokrytí hráče, střela k tyči, branka - 0:3. A aby toho nebylo málo, tak jsme udělali do půlky ještě jednu tutéž chybu, když jsme nepokryli hráče. Ten si asi myslel, že gól hlavou je za pět, ale zmýlil se, je jen za jeden, takže prohráváme po poločase zatím jen 0:4.

Ve druhé půlce jsme se dostali do pěkných šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Zato soupeř se před naší bránou opět nekrytý dostal k míči, střela skončila v síti a je to již 0:5. Další gól do naší sítě padl za několik okamžiků, to si útočník Šebrova pohrál s naší obranou a zvýšil na 0:6. My jsme mezitím hledali ručník, abychom si zkrátili utrpení, ale soupeř neváhal a zvyšuje na 0:7. Těsně před koncem střílí Jirka Pantůček po samostatné akci, míč tečoval obránce za záda gólmana, takže jsme se milosrdně dočkali aspoň čestného úspěchu - 1:7. Měli jsme nakročeno k vyrovnání, ale rozhodčí raději utkání ukončil a tak stav 1:7 není pro nás moc příznivý.

Tento zápas se nám vůbec nevyvedl. Nedokázali jsme si pohlídat hráče, celkově byl výkon tristní. Hráčům Šebrova se podařilo skórovat snad z každé střely na bránu. Na takový zápas musíme rychle zapomenout.

 Pantůček.

  Za tento zápas si ocenění nikdo nezasloužil.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Petržela Leoš, Hrazdíra Lukin, Földvary Alfréd, Stloukal Míra, Novotný Jiří, Svoboda Jiří, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal a Kakáč Luboš.

19. 4. 2012   kAkIn