Nick:
Návštěvy: 1073150
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20. 10. 2018 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy
FC Sebranice 2002 – SK JKP Olešná
3:5 (2:1)

Na sobotní poslední kolo naší první ligy jsme těžce sháněli hráče. Už několik kol dopředu se vědělo, že tam moc lidí nebude. Když ještě ve čtvrtek onemocněl Jura Novotný, byli jsme opravdu rádi, že dorazil Michal Feilhauer, který jinak do té doby hrál asi 3 krát. Nakonec nás bylo akorát do pole, bez jediného hráče na střídání. A to musel hrát i Luboš Kakáč, který odehrál taky jen pár zápasů a byl po zranění. Do brány si stoupnul Staňa Slaměník, dále byl Fero Földvary starší, Luboš Kakáč, Michal Feilhauer, Mára Šimeček a Zbyňa Štěpánek. Když jsme před začátkem zápasu viděli rozcvičovat se domácí borce, řekli jsme si, že zápas prostě odehrajeme, nesmíme se zranit. Tak nějak jsme čekali, že dnes body nebudou.

Domácí na nás vlítli, rozehráli divokou partii, snažili se dostat na dostřel. Také se ujali vedení, když jsme nezvládli obsazení hráče. Na 2:0 jsme inkasovali, když hráč nahrával prudkou střílenou přihrávku na zadní tyč, Staňa Slaměník si míč nohou srazil za své záda do sítě. My jsme ale hráli v klidu dál, stříleli jsme z každé pozice. Hodně střel šlo mimo bránu, některé zlikvidoval domácí gólman. Domácí měli sice více míč na svých kopačkách, ale jejich hra byla hodně křečovitá, spoustu balónů šlo z přihrávek mimo. To my jsme byli jiní kabrňáci. Od nás každá přihrávka našla svůj cíl, akorát se nám nedařilo při zakončení. Ale dočkali jsme se. Těsně před koncem poločasu po pěkné akci Michal Feilhauer přihrál Ferovi Földvarymu a ten domácího gólmana překonal – 2:1. Tak skončil i první poločas.

Druhá půlka, to byl ovšem opravdu fičák. My jsme opět měli spoustu šancí, tyto likvidoval jednu za druhou výtečný domácí gólman. Nakonec se zadařilo, když Fero Földvary rychle rozehrál autové vhazování před bránu přímo na hlavu Zbyňovi Štěpánkovi a bylo to 2:2. My jsme hráli velmi dobrý a účinný fotbal. Domácí se snažili, ale nedařilo se jim. Když už se dostali do zakončení, byl na svém místě Staňa Slaměník. Luboš Kakáč vybojoval na své polovině míč, rychle se dostal do útoku, pak nečekaně přihrál na levou stranu nabíhajícímu Zbyňovi Štěpánkovi, a ten už má velké zkušenosti, kam míč usměrnit, aby nám udělal radost – 2:3. Opět jsme měli dosti šancí, do nichž se dostávali Zbyňa Štěpánek, Michal Feilhauer i Mára Šimeček, ale domácí gólman se překonával. Luboš Kakáč hodil dlouhý aut přes šířku hřiště, první domácí hráč míč podcenil, takže míč skončil zase u Zbyně Štěpánka, ten si jej rychle zpracoval, otočil se a střelou rozvlnil síť, čímž zvýšil naše vedení na 2:4. A aby toho neměli domácí málo, tak po nádherné akci přihrával Michal Feilhauer Márovi Šimečkovi a ten zvyšuje na 2:5. To už bylo opravdu na domácí hodně. Vrhli se do útočení, ale vůbec se jim to nedařilo. Prostě, když to nejde, tak to nejde. My jsme hráli v pohodě, domácí ataky jsme úplně v pohodě zastavovali, ihned jsme přecházeli do protiútoků. Po jedné akci – neakci, následném centru z levé strany, tečoval domácí hráč míč do naší sítě, a snížil na 3:5. Ale to bylo všechno. My jsme prostě byli lepší. Mohli jsme domácímu týmu dát nejmíň 15 branek. Tak jsme byli aktivní, i přesto, že jsme neměli nikoho na střídání. Rozhodčí ukončil utkání a my bereme z posledního zápasu 3 body za výhru 3:5.

Musíme pochválit všechny hráče, kteří zápas odehráli. Sice nebyl nikdo na střídání, ale hra byla opravdu moc dobrá. Bylo se na co koukat a předváděli jsme parádní akce. Fero Földvary v obraně působil jistě, Michal Feilhauer perfektní výkon, Mára Šimeček vpředu i vzadu jezdil, Zbyňa Štěpánek proměnil šance, Staňa Slaměník v bráně parádní. Všichni si zaslouží jedničku s hvězdičkou.

Touto výhrou jsme se dostali v tabulce před našeho posledního soupeře na 6. místo.

 Földvary Fero starší (Feilhauer Michal), Štěpánek Zbyňa ( Földvary Fero starší), Štěpánek Zbyňa (Kakáč Luboš), Štěpánek Zbyňa (Kakáč Luboš), Šimeček Mára (Feilhauer Michal).

Hráči:Slaměník Staňa – Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Šimeček Mára, Feilhauer Michal a Štěpánek Zbyňa.

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn