Nick:
Návštěvy: 951753
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 06. 2018 11. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná - FC Sebranice 2002
4:2 (3:0)

K poslednímu kolu jarní části jsme se sešli s týdenním předstihem, tento týden se liga nehrála, jelikož byl na programu pohár. Vzhledem k tomu, že další týden už jsou lidé na dovolených, domluvili jsme se s klukama ze Sebranic, že zápas odehrajeme teď, pro nás nezvykle v sobotu a až od 18:00 hod.

Před zápasem jsme ještě stihli trávník posekat, takže hřiště bylo připravené velmi kvalitně. A jelikož byl na místě i rozhodčí ze Sebranic, mohl do sestavy naskočit i Luboš Kakáč, tímto nás bylo do pole 8 lidí, chytal opět Staňa Slaměník. Konečně jsme mohli představit naše nové dresy.

Ihned na začátku zápasu jsme na soupeře (papírově jasně silnější) vletěli. Netrvalo dlouho a mohli jsme slavit. Zdenál Vach rozehrál rohový, na nacvičený signál reagoval Jura Novotný, ten před bránou chytře tečoval míč za záda gólmana - 1:0. Byl to první dotek s míčem Jury Novotného. Po další naší rozehrávce se dostal ke střele opět Jura Novotný, gólman byl na svém místě. Hostě byli sice silní na míči, těžko se jim míč odebíral, ale nedostávali se vůbec k zakončení, naše obranná hra byla velmi kvalitní. Na polovině soupeře se ujal autového vhazování Fero Földvary, ten směřoval míč na zadní tyč, kde se výborně na míč tlačil Mára Šimeček, domácí obránce si balón srazil do brány - 2:0. Další akce, Mára Šimeček na Jury Novotného a bylo to 3:0. Nejvíce se hra odehrávala uprostřed hřiště, kde bylo spoustu soubojů. My jsme se často dostávali do zakončení, hodně šancí zůstalo nevyužito. Mára Šimeček přihrál vpravo na Luboš Kakáče, ten z první trefil levou část spojnice brány, po odrazu se dostal k zakončení ještě David Kučera, ten však trefil tyč. Poločas tak skončil 3:0.

Druhá půlka začala v podobném duchu. Sice hosté hráli velmi dobře, ale my jsme se dostávali do šancí. Akce David Kučera na Jury Novotného, ten na Máry Šimečka na zadní tyči, Mára Šimeček střílí do odkryté brány, ale gólman hostů se zázračně přesunul a hokejově Máry vychytal. Hosté pak z ničeho vystřelili na bránu, Staňa Slaměník nestačil zareagovat a bylo to 3:1. Hráči Sebranic ucítili šanci, přidali. Na druhé straně rychle vhodil aut na Jury Novotného Luboš Kakáč, Jura se uvolnil a střílí na bránu, gólman opět neuvěřitelně zasáhl. Hosté tvoří i s gólmanem v poli, futsalově. Dostali jsme se pod tlak, z jedné z mnoha šancí snižují na 3:2. A tlak pokračuje, po získání míče jsme vyrazili na bránu soupeře, po odraženém míči se do něj opřel Zdenál Vach a pojistil naše vedení brankou od tyče na 4:2. Záhy kvalitní rozhodčí ukončuje hvizdem zápas, my tak získáváme skalp jednoho z velkých favoritů na postup a držíme tak na našem hřišti neporazitelnost, když po jarní části jsme zde ztratili pouze 2 body za remízu s týmem z Šerkovic.

Nutno podotknout, že tento zápas měl velmi dobré parametry, k čemuž přispěly oba týmy. Všichni naši hráči podali nadprůměrný výkon, bylo se opravdu na co dívat, byl to kvalitní malý fotbal. Škoda zranění Zdeny Čady, výsledek by mohl být možná ještě lepší.

 Novotný (Vach Z,), Födvary, Novotný (Šimeček), Vach Z.

Hráči: Slaměník Stanislav - Földvary Fero, Kučera David, Jarůšek Hynek, Vach Zdeněk, Čada Zdeněk - Šimeček Marek, Novotný Jura, Kakáč Luboš.

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn