Nick:
Návštěvy: 1073116
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

08. 10. 2017 20. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FC Sebranice 2002
4:0 (1:0)

K předposlednímu domácímu zápasu této sezóny se nás na domácím travnatém hřišti v Šebrově sešlo deset hráčů do pole, takže jsme měli na každý post dva hráče. Do brány se postavil Kubas Haresta. Tým FC Sebranice, který se od začátku sezóny zabukoval první místo v tabulce V. ligy, přijel s 8 lidmi do pole, očekávali jsme tedy velmi atraktivní a těžké utkání.

Ihned po začátku utkání jsme se dostali do šance, David Kučera hlavou mířil do brány, hostující gólman dobře zareagoval a míč vyrazil. Terén byl po nočním dešti lehce podmáčený, měkký, některým hráčům, kteří měli turfy, dělal pohyb velké problémy. Za okamžik se do šance dostal Fero Földvary, následně Jura Novotný, ale ani jedna z šancí nebyla využita. My jsme začali od podlahy, okamžitě jsme převzali na hřišti veškerou iniciativu. Hosté se dostali do šance, nastřelili tyč. Zdena Vach střílel z dálky vedle. Zbyňa Štěpánek přihrával Márovi Šimečkovi, ten šel sám na gólmana, ale dává vysoko nad. Alda Halva to od něj odkoukal a nenechal se zahanbit. Jeho střela šla skoro stejně vysoko nad bránu. Vysoký míč hlavou sklepl Mára Šimeček na Zbyně Štěpánka, ten byl sám před prázdnou bránou, trefil jen tyč. Hosté se několikrát osmělili, často potáhli míč, ale terén jim dělal velké problémy. My jsme měli převahu, dostávali jsme se do zakončení. Hráči Sebranic se několikrát dostali k bráně, zahrozili, ale buď jejich akce končili mimo nebo v náručí spolehlivého Kubase Haresty. Další naši šanci opět spálil Zbyňa Štěpánek, to střílel vedle. Hosté se pokusili na naší půlce o akci, míč získal Fero Földvary, který vyslal nahrávku na půlce hostí čekajícího Jury Novotného, ten šel sám na gólmana a střelou k pravé tyči rozvlnil poprvé síť – 1:0. Další šance na naší straně přibývaly, ale zůstaly nevyužity. Poločas skončil 1:0.

Do druhé půlky jsme vstoupili tvrdou střelou Hynka Jarůška, tato ale mířila vedle. Aleš Halva rozehrál na Zdeny Vacha, ten našel před bránou Jury Novotného, ten pod padajícím gólmanem zvyšuje na 2:0. Jura Novotný byl evidentně při chutí, střílí z dálky, leč vedle. Míra Chemčuk přihrála Alešovi Halvovi, ten se smůlou trefuje tyč. Na druhé straně několikrát zasahoval Kubas Haresta, nejčastěji vyrážel vysoké míč do vápna. Zdena Vach vyslal přesnou přihrávkou do zakončení Zbyně Štěpánka, míč končí těsně vedle. Pak byla opět pěkná akce na dva doteky. Nejprve Zdena Vach na Zbyně Štěpánka, ten krásně přenesl do lajny na Zdeny Čady a bylo to 3:0. Hostům se nedařilo. My jsme vedli jeden útok za druhým, dařily se nám přihrávky z první, narážečky. Předvedli jsme opět překrásnou akci, která jako by kopírovala přechozí akci na třetí branku. Akce začala u Míry Chemčuka, ten posunul na Aleše Halvu, Aleš našel na druhé straně Jury Novotného, a ten se mohl radovat z dnešního hattricku - 4:0. Jura Novotný ještě přihrával na Davida Kučery, jeho střelu vyrazil velmi dobrý hostující gólman. Konečný stav utkání 4:0.

V dnešním zápase jsme předvedli svoji kvalitu, soupeř se nezmohl vůbec na nic. Pochválit musíme všechny hráče, kteří do dnešního zápasu nastoupili. Škoda několika špatně odehraných jarních zápasů, když se nás sešlo málo. Kdybychom se takto scházeli do začátku soutěže, s převahou bychom okupovali první místo. Za vše hovoří celkové skóre z posledních 5 zápasů (Šerkovice, Vanovice, Brťov, Valchov B a Sebranice), které máme aktivní 24:2. A to ještě v každém zápase máme spoustu šancí nevyužitých.

  Pochvalu zaslouží všichni hráči, podali kvalitní výkon.

 Novotný (Földvary), Novotný (Vach Z.), Čada (Štěpánek), Novotný (Halva).

Hráči: Haresta Kubas – Čada Zdena, Fero Földvary, Kučera David, Hynek Jarůšek, Chemčuk Míra, Vach Zdena, - Novotný Jiří, Štěpánek Zbyněk, Halva Aleš, Šimeček Mára.

09. 10. 2017   kAkIn