Návštěvy: 716235
On-Line: 53
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

09. 06. 2017 9. kolo V. ligy
FC Sebranice 2002 - SK JKP Olešná
3:1 (1:1)

V dalším kole jsme zajeli na hřiště lídra V. ligy FC Sebranice 2002. Zápas byl na základě naší žádosti přeložen již na pátek. Jak napsal na facebook admin FC Sebranice, tento páteční souboj přinesl střet dvou fotbalových generací. Náš tým s věkovým průměrem 35 let (nejstarší hráč 47 let – Fero Földvary) se zatím ukázal, dle reportu soupeře, pro jejich tým jako největší překážka v letošní soutěži.

Zápas se odehrával ve vysokém tempu, soupeř mohl z tlaku vytěžit první branku, ale trefil horní tyč brány, od které se míč odrazil "jen" na brankovou čáru. My jsme z několika rychlých protiútoků vyslali nepříjemné střely na domácího gólmana, který si připsal mnoho skvělých a několik dechberoucích zákroků. Naštěstí jsme se do vedení dostali my. Kubas Haresta perfektně vyhodil na půlku, Jura Novotný našel Aleše Halvu, ten prostřelil golmana - 0:1. Tým Sebranic tak poprvé v lize dostal první gól zápasu. Vyrovnáno bylo za pár okamžiků, domácí hráč dokázal po rohovém kopu dotlačit míč do brány a srovnal stav utkání – 1:1. Ke konci poločasu jsme převzali iniciativu, začali jsme více tlačit, soupeř však dokázal udržet nerozhodný stav do konce poločasu. Poločas tak skončil 1:1.

Ve druhé půli se hrálo nahoru dolů. Šance byly na obou stranách, skvělé zákroky gólmanů, ten kdo se přišel podívat na zápas, určitě neprohloupil. Zlomová situace nastala v 50. minutě. Domácí hráč zahrával aut na naší polovině, na tento aut mu dobře naběhl další z domácích hráčů, kterého jsme si nedokázali pokrýt a bylo to 2:1. My jsme se poté nadechli k finálnímu tlaku směrem na domácí bránu, ale soupeř z rychlého brejku do otevřené obrany střelou k tyči potvrdil vítězství domácích 3:1.

Vyborně zahrál celý tým, bohužel domácí vstřelili více branek.

Halva (Novotný).

Hráči: Kubas Haresta - David Kučera, Fero Földvary, Zdenek Čada, Vašek Rech, Míra Chemčuk - Jirka Novotný, Aleš Halva a Marek Šimeček..