Nick:
Návštěvy: 1021581
On-Line: 25
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

11. 8. 2007 12. kolo ligy
1. FC Šebetov - Olešná 5:4

Za dalším zajímavým zápasem této sezóny jsme se vydali v sobotu do Šebetova, kde na nás čekal tým zdejšího 1. FC.


 Na hřišti v zámeckém parku jsme začali dobře. Soupeř se ani nerozkoukal a už prohrával neuvěřitelnou brankou Pantůčka Jirky 0:1, když mu přihrával Kakáč. Bohužel asi za deset minut bylo vyrovnáno, když výhoz od brankáře nezpracovala polovině Kakáč a následný protiútok skončil brankou. Za chvilku už to bylo 2:1, kdy nás soupeř překvapil. Mezi tím jsme ovšem měli další příležitosti ke vstřelení branky, ani jedna se však neujala. Zanedlouho vystřelil nádhernou táhlou střelu na soupeřovu bránu Feilhauer, brankář pouze vyrazil do boku, kde všudybyl Kakáč nádherně dorazil levačkou do sítě. Ještě do půlky rozehrál Kakáč na Pantůčka, ten zpětnou přihrávkou našel Čady, který takovou skákavou střelou k tyči překonal gólmana. Hned na začátku druhé půle vykopl Pavel Kotlán míč na soupeřovu polovinu, kdy za ním utíkal Stloukal a v souboji před bránou si domácí hráč hlavičkou sám nasměroval míč do brány - 2:4.

 Po obdržení branky si začali domácí vytvářet jednu šanci za druhou, což bylo také tím, že jsme si nedokázali obsazovat volné hráče. Proto také jedna z nich skončila v naší síti. Pak jsme zase měli chvilku převahu my, dostali jsme se asi do tři vyložených šancí, ale ani jedna brankou neskončila. Těsně před koncem však pro nás přišla pohroma, kdy soupeřův nijaký rohový kop usměrnil za záda Pavla Kotlána dnes vcelku v pohodě hrající Ivoš Kopecký a ihned po rozehrátí ze středové půlky nahrál soupeři na další, tentokráte již vítěznou branku. Nám se již nepodařilo alespoň vyrovnat a tak první zápas podzimní časti pro nás skončil porážkou. Dnešní zápas vyšel i přes pět obdržených branek Pavlovi Kotlánovi.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Kopecký Ivoš, Feilhauer Michal, Čada Zdeněk, Stloukal Míra, Klimeš Dan, Kakáč Luboš a Pantůček Jiří.

11. 8. 2007   kAkIn