Nick:
Návštěvy: 951458
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

04. 4. 2015 1. kolo Givova poháru malé kopané
SK JKP Olešná - BK SADROS Boskovice

4:10 (0:2)

V sobotní slunečné předvelikonoční odpoledne k nám na 1. kolo poháru dorazil tým z nejlepších na okrese, předloňský MISTR ČR v malé kopané, BK SADROS Boskovice. My jsme se sešli v nabité sestavě, celkem jsme měli 10 hráčů. Na domácím hřišti jsme představili dalšího novou tvář, bývalého hráče z týmu ULTRAS Vysočany – Zbyňka Sedláka alias ZEEBa. Hřiště bylo po zimě a propršeném týdně ve skvělém stavu.

Od začátku jsme se snažili hrát fotbal, ale bylo vidět, že nám terén a míč dělá problémy. Hostující mužstvo hrálo v klidu, pěší fotbal, hráči si přesně přihrávali, dostávali se k zakončení. Ve výborné formě se předvedl Kubas Haresta, ihned od začátku likvidoval jednu šanci za druhou. Několikrát velmi dobře zasáhl, pak si nás ovšem vyťukali, pak střela z první, míč ještě před Kubasem skočil a rozvlnil síť - 0:1. My jsme chtěli dále hrát fotbal, soupeř nás ale k ničemu moc nepouštěl, když už se zdálo, že se dostaneme do zakončení, chyběla nám kvalitní finální přihrávka nebo jsme zakončovali nedůrazně. Na druhé straně několik šanci chytil Kubas Haresta, jedna mu však prošla, když byl dlouhý míč na útočníka, ten se otočil kolem obránce a ke vzdálenější tyči zvýšil na 2:0. Takto skončil i poločas.

Ve druhé půlce jsme hráli aktivněji, snažili jsme se více útočit, což však pro nás znamenalo při ztrátě míče rychlé přečíslení ze strany soupeře. Několikrát zabodoval Kubas Haresta, který zlikvidoval nespočet jasných šancí. Ale i tak branky padaly do naší sítě. Veškeré branky jsme dostali po brejku, některé padly při střele z větší dálky, ale po rychlé přihrávce z hloubi pole soupeře na jejich jediného vytáhlého útočníka, který měl těch šancí asi 15. Skóre se vytáhlo až na hrozivých 0:10. Hra tomu neodpovídala. My jsme se snažili hrát na půlce soupeře, ten po získání míč přešel do rychlého brejku, každý takový útok byl poctivě zakončen. My jsme se nestíhali vracet. Dočkali jsme se však branky. Míra Chemčuk přihrál Ferovi Földvarymu, ten k pravé tyči - 1:10. Další akce, Zdena Čada vybídl Jury Pantůčka, ten snížil – 2:10. Hosté polevili, my jsme přidali třetí branku, Jura Pantůček přihrál Mírovi Chemčukovi, ten dával na 3:10. A čtvrtou branku vstřelil Jura Novotný, když odražený míč na něj posunul Jura Pantůček – 4:10. Ještě další šance pochytal Kubas Haresta.

  Nejlepším naším hráčem byl jednoznačně Kubas Haresta, který se v bráně překonával. Mimo obdržených 10 branek jich ještě chytil nejméně. Největším smolařem v našem týmu se stal nový hráč Zbyněk Sedlák, který u prvního střídání vydržel na hřišti 10 vteřin, s nataženým lýtkovým svalem pro něj zápas skončil. Luboš Kakáč odehrál pouze minutu, zablokovaný krk jej do dalších bojů nepustil.

 Földvary (Chemčuk), Pantůček (Čada), Chemčuk (Pantůček), Novotný (Pantůček)

Hráči: Kubas Haresta - Fero Földvary, Zdena Čada, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, Zbyněk Sedlák, Dominik Řičánek, Jura Pantůček.>

10. 04. 2015   kAkIn