Nick:
Návštěvy: 952799
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

26. 8. 2007 14. kolo ligy
Olešná - HRK Rudka 4:2

K dalšímu kolu okresní ligy k nám zavítali hráči HRK Rudky. Zápas začal nemastně neslaně. Nebyli jsme si schopni vůbec nahrát, neběhali jsme, soupeř byl malinko lepší a svůj výkon korunoval brankou na 0:1, když hostující hráč vystřelil asi tak 2 metry za půlkou skákavý míč, který nejprve přeskočil nohu Földvarymu a pak i Novotnému a míč skončil za zády bezmocného Kotlána. Naštěstí nás tato branka povzbudila a začali jsme si to konečně dávat přesněji, začali jsme si nabíhat. Pěknou nahrávkou vyslal do útoku Feilhauer již zmiňovaného Földvaryho a ten krásnou střelou do levého horního růžku překonal brankáře Rudky. Dále jsme si vypracovávali šance, byli jsme jasně lepší týmem. Jednu tutovku zazdil Dan Klimeš, kdy byl sám před gólmanem, ale vysoký míč od Novotného z levé strany usměrnil hlavou nad bránu. Do druhého poločasu jsme vlítli s tím, že musíme rozhodnout zápas co nejdříve. To se nám bohužel moc nedařilo, šancí bylo dost, ale vše hostující brankář vyrážel čím mohl. Pak vyslal Pantůček Kakáče, ten se uvolnil a vypálil tvrdou střelou, kterou si brankář sice vyrazil, ale jen do tyče a míč se vrátil zpět do brány. Vedli jsme 2:1. O chvíli později rozehrál Pantůček na Dana Klimeše, ten vyslyšel naše volání, ať vystřelí a skákavý balón skončil u pravé tyče soupeřovy brány. Dan Klimeš dal svoji první branku v životě a doufáme, že to nebude poslední. Pak přišla chvilka nepozornosti a hosté snížili. Avšak na hřišti byl Dan Klimeš, který hlavou posunul na Pantůčka a ten se krásně trefil k levé tyči, kdy se brankář Rudky mohl jen ohlédnout, kam ten míč vlastně spadne. Zápas jsme už dohráli v klidu, soupeř byl po celý zápas nespokojen s výkonem rozhodčího a jak jsme si všimli, tak jejich znalosti pravidel malé kopané okresu Blansko byli tristní. Pěkně zachytal Kotlán, jinak v dnešním zápase podal celý tým velmi dobrý výkon, takže by bylo nefér někoho vyvyšovat. Pouze musíme gratulovat Danovi, že se konečně trefil a přejeme mu ať mu to tam padá pravidelně.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Čada Zdeněk, Novotný Jiří, Mikač David, Chemčuk Míra, Földvary Alfréd, Stloukal Míra, Klimeš Dan, Kakáč Luboš a Pantůček Jiří.

26. 8. 2007   kAkIn