Nick:
Návštěvy: 951760
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 09. 2018 18. kolo IV. PÍRO DSO ligy
TJ Rudka - SK JKP Olešná
5:1 (1:0)

Na zápas v Rudce to pomalu vypadalo na kontumaci, jelikož jsme dlouho neměli hráče. Nakonec nás tam dorazilo 8 do pole, což byl dost kvalitní tým. Rudka ale byla lepší, sešli se v dobré sestavě.

Hřiště bylo jako vždy - jedním slovem perfektní. Doslova to nejlepší, dnes ani mokré, ani suché, prostě super.

Od začátku měli domácí ze hry o kousek víc, ale jen fakt o kousek. Zaslouženě dali prvního gól, a to relativně brzy. Nám se pak dařilo stav dlouho držet, i když občas hodně se štěstím (tyčka-tyčka-ven:). My jsme z našich šancí jen přestřelovali zařízení, takže si jejich gólman moc nezachytal. Poločas skončil 1:0.

Ve druhé půli jsme dostali 2 branky po sobě, ale povedlo se nám vzápětí snížit povedenou akcí Hynek Jarůšek, Čada Zdeněk Čada, Rech Vašek - Novotný Jura. Jura Novotný sklepával střílenou přihrávku od Vaška Recha - 3:1. Toto snížení na 3:1 nás dostalo opět do zápasu. Také bylo vidět, že soupeř polevil. Bohužel z našeho tlaku byly jen 2 brejky, které soupeř uhrál perfektně a prakticky nás dorazil. Zápas tak skončil prohrou 5:1.

Rozhodně to byl dnes hratelný soupeř, jen chybělo kousek víc fotbalového štěstíčka nejen v koncovce, ale i ve středu pole. Bylo zde zbytečně moc povzdechů "škoda, že to nebylo více do běhu", "škoda že to nebylo prudší", atd.

 Novotný Jura (Rech Vašek).

Hráči:Haresta Kubas - Jarůšek Hynek, Kučera David, Čada Zdeněk, Rech Vašek - Šimeček Mára, Halva Aleš, Novotný Jura.

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn