Návštěvy: 808079
On-Line: 30
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

27. 05. 2018 7. kolo IV. PÍRO DSO ligy"
SK JKP Olešná – TJ Rudka
8:0 (2:0)

V nedělní krásné a slunečné ráno jsme probudili s tím, že nás čeká další kolo IV. Ligy. Tentokrát jsme hostili tým TJ Rudka, který měl v tabulce na náš tým ztrátu pouhého bodu. My jsme chtěli odčinit výbuch v Lysicích, takže jsme se slezli v podstatně lepší sestavě. Hosté dlouho nejeli, tudíž jsme s nimi telefonicky spojili, jelikož jsme očekávali, že pojedou na hřiště na Olešné. Přesně tak. Soupeř dorazil se zpožděním, tudíž zápas začas asi o 15 minut později.

S prvním fouknutím do píšťalky jsme na soupeře vlítli, během několika málo minut jsme se dostali opakovaně na dostřel brány hostů. Několik šancí zůstalo nevyužito, Zbyňa Štěpánek se takhle ze začátku zase rozstřeloval. První branku vstřelil Jura Novotný, když mu přihrával rozběhaný Míra Chemčuk – 1:0. David Kučera hledal Jury Novotného, od něj šel míč do břevna. David Kučera zvyšoval po krásné nahrávce Zdeny Čady – 2:0. Měli jsme i další šance, ale opět zůstaly nevyužity. Jura Novotný vyslal pěknou ránu, ale gólman vyrazil. Jura Novotný rozehrál roh, „nejvyšší“ muž na hřišti Zdena Čada hlavičkoval nad bránu. Jura Novotný dorážel na gólmana, získal míč, ale nedokázal jej usměrnit do sítě. Nás tým se tak nějak náskokem uchlácholil, přestal hrát a přizpůsobil se hře hostujícího týmu. Ten ale nic kromě špatně házených autů, neukázal. Kubas Haresta toho nemusel moc řešit. Poločas skončil 2:0.

Do druhé půle jsme naskočili s větší chutí a odhodláním. Bylo vidět, že hráči začali více běhat. Netrvalo dlouho a po krásné akci trojice Zdena Čada – Zbyňa Štěpánek - David Kučera posledně jmenovaný zvyšuje na 3:0. Následně byl k vidění další pohledná akce, tentokrát ji začal Jura Novotný přes Zdeny Čady a zakončoval Zbyňa Štěpánek – 4:0. Zbyňa Štěpánek se další akci zapsal také do kolonky nahrávačů, po jeho přihrávce skóroval Jura Novotný – 5:0. Zbyňa Štěpánek rozehrál rohový kop, přetáhl na druhé straně nabíhajícího Míry Chemčuka, ten se po zpracování míče uvolnil přes protihráče a trefuje pouze zadní tyč brány. Fero Földváry rozehrál od brány na Zbyně Štěpánka, ten pohotově střílí, gólman vyráží do tyče. Zdena Čada si našel svoje místo ke střele, jeho střelu gólman vyráží. Míra Chemčuk vybídl Jury Novotného k sólu na gólmana, jesličkami rozvlnil síť a je to již 6:0. Jura Novotný hází aut, Zdena Čada z první trefuje pouze do tyče. Fero Földváry vrací vrchem míč zpět před vápno, Míra Chemčuk z voleje trefuje břevno. Mára Šimeček našel před bránou Zbyně Štěpánka, ten jemným obloučkem překonává brankáře – 7:0. Akce v tandemu Zbyňa Štěpánek – Jura Novotný a znovu Zbyňa Štěpánek, uzavírá gólový účet na 8:0.

Druhá půlka se našemu týmu vyvedla, konečně se začalo běhat, přihrávky byly přesné, důraz v soubojích. Takto by to mělo vypadat každý zápas, opravdu se bylo na co dívat, v zápase byly pohledné akce, ještě jsme spoustu šancí neproměnili. Bylo několik nastřelených tyček, nějaké břevno. Za předvedený výkon musíme pochválit všechny přítomné hráče.

Novotný (Chemčuk), Kučera (Čada), Kučera (Štěpánek), Štěpánek (Čada), Novotný (Štěpánek), Novotný (Štěpánek), Štěpánek (Šimeček), Štěpánek (Novotný).

Hráči: Haresta Kubas - Földvary Fero, Kučera David, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra - Novotný Jiří, Štěpánek Zbyňa a Šimeček Marek.

Rozhodčí: Kakáč Luboš