Návštěvy: 716226
On-Line: 45
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

23. 04. 2016 3. kolo IV. ZEAS ligy
SK JKP Olešná – TJ Rudka
1:5 (0:2)

Na další zápas se náš tým sešel s jedenácti hráči do pole. Naproti tomu soupeř dorazil v počtu 4+1, a to byl rád, že sehnali hráče, aby se vůbec mohlo hrát. My jsme se nedomluvili, jak budeme střídat, takže někdo hodně chytrý rozhodl, že první půlku odehrají mladí a noví hráči, druhou půlku odehrají služebně starší hráči.

Soupeř hned na začátku vystřelil na bránu, vzápětí Nicolas Didi ukázal tvrdou střelou do tyče, že střílet umí. Pak ale hostující hráč obešel tři naše hráče, naštěstí nedal. Náš výkon byl velice špatný. Soupeř se ale dočkal, i přesto, že hrál o jednoho méně, dostal se do vedení – 0:1. Další akce a z rohu – 0:2. Poločas skončil naší prohrou 0:2.

Do druhé půlky nastoupil náš tým v obměněné sestavě. Ale nebylo to poznat. Sice jsme měli převahu, snížili jsme na 1:2, kdy se o branku postaral Jura Novotný po přihrávce Zdenka Čady. Netrvalo dlouho a soupeř zvýšil své vedení na 1:3. Pak nám opět utekl hostující hráč a zvyšuje už na 1:4. Našim hráčům už tekly nervy. Někteří se hádali s rozhodčím. A tak soupeř ještě pohodlně zvyšuje při akci 3 na 1 už na 1:5.

Opravdu to byl z naší strany hodně nepovedený výkon v obou poločasech. Soupeře jsme jistě i podcenili, ale tento nám ukázal, že i menším počtem lidí do pole v po celý zápas v oslabení se může díky kvalitnímu výkonu vyhrát.

Nebyl nikdo zvolen, všichni hráči našeho týmu by potřebovali 25 na zadek. Takhle do opravdu nejde. Nejenže nikdo nemá zájem trénovat, ale i předvést trochu snahy v zápase je na někoho moc.

Novotný (Čada).

Hráči: Kubas Haresta, David Kučera, Fero Földvary, Zdena Čada, Michal Záruba, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Mára Šimeček, Zbyněk Sedlák, Dominik Řičánek, Aleš Halva, Nicolas Didi.