Návštěvy: 716253
On-Line: 71
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

17. 10. 2015 21. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - TJ Rudka

7:1 (2:0)

K předposlednímu zápasu k nám na Olešnou zavítal tým z Rudky. Soupeř má nejhezčí hřiště ze všech týmu naší ligy, hrálo se nám u nich na jaře moc pěkně. My zas máme jedno z nejhorších, takže se soupeř určitě moc těšil.

Hned od začátku jsme tlačili. Šance byly, ale naše střely šly vedle. První střela na bránu soupeře a hned branka. A ještě ji dal Lukin Hrazdíra, když pouze odkopával míč z půlky jen tak, aby se neřeklo. Nikdo nečekal, že míč skončí v síti – 1:0. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Mára Šimeček nahrál Zdenkovi Čadovi, ten přesnou střelou do pravého spodního rohu po zemi – 2:0. Poločas skončil 2:0.

Ve druhé půlce měl hned šanci Zdeněk Čada, následoval Fero Földváry. Lukin Hrazdíra nahrával Márovi Šimečkovi do prázdné, ten div nepřestřelil – 3:0. Na druhé straně se ukázal Kubas Haresta, vychytal několik šancí. Jura Novotný nahrával Zbyňovi Sedlákovi, ten zvyšuje na 4:0. Jura Novotný střílí, v cestě do brány byl ještě připraven Zdeněk Čada, ale míč si šoupl do brány obránce – 5:0. Mára Šimeček nahrál Mírovi Chemčukovi, ten zvyšoval už na 6:0. Soupeř se dostal k zakončení, Kubas Haresta ale spadl jak šraňky v Rájci a vychytal. Už se blížil konec utkání, byla asi minuta do konce, nechali jsme 3 hráče před naší bránou, a bylo sníženo na 6:1. Dokonce jsme ještě stihli odpovědět, Zdena Čada nahrál Dominikovi Říčánkovi, ten završil výborný výkon celého mužstva sedmou brankou – 7:1.