Návštěvy: 716206
On-Line: 27
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

7. 6. 2015 10. kolo IV. ligy
TJ RUDKA - SK JKP Olešná

2:5 (0:2)

K dalšímu utkání jsme dorazili do areálu v Rudce, kde jsme mohli obdivovat překrásné travnaté hřiště Wimbledonského střihu. Všichni jsme byli přímo natěšeni, až se budeme moci po hřišti proběhnout. V týmu soupeře bylo několik mladých, našlapaných hochů, kteří jistě ještě aktivně hrají velkou kopanou.

A začali jsme pěkně zostra. Jura Novotný rozehrál rohový kop na Vaška Recha, ten se z první trefil krásně k levé tyči, bylo to 0:1. David Kučera přihrál Jurovi Šamalíkovi, ten rychle na Zdeny Čady, bylo to 0:2. Soupeř ale nehrál špatně, měl hodně příležitostí, přibližně 5 jasných šancí, ale Daniel Čermák v bráně opět čaroval. Ještě do poločasu měli domácí další super šance, ale Daniel byl vždy na místě. Poločas tak skončil 0:2.

Do druhé půlky jsme šli s očekáváním, že na nás domácí šlápnou, chtěli jsme ale zvýšit naše vedení. A to se nám podařilo. Jura Novotný rozehrál na Luboše Kakáče, ten zašlápl a poslal míč k levé tyči, míč se do sítě odrazil od tyče - 0:3. Domácí však rozehráli rohový kop, tvrdá střela na bránu, míč skončil v síti po nešťastném odrazu od Daniela Čermáka – 1:3. Jura Šamalík na Luboše Kakáče, ten posunul kolem obránce, střela k tyči – 1:4. Domácí ještě snížili na 2:4. Daniel Čermák se v bráně překonával, předvedl několik neuvěřitelných zákroků. V poslední minutě přihrál přes dva obránce Jura Novotný na Luboše Kakáče, pro kterého nebylo těžké míč usměrnit do brány – 2:5.

Celý tým dnes sehrál výborný zápas. Nejlepší hráč na hřišti byl Daniel Čermák, který nás podržel svými důležitými zákroky.

Nejlepší hráč byl zvolen Daniel Čermák, který nás v tomto zápase opravdu podržel.

Rech (Novotný), Čada (Šamalík), Kakáč (Novotný), Kakáč (Šamalík), Kakáč (Novotný).

Hráči: Daniel Čermák, David Kučera, Fero Földváry, Mára Šimeček, Vašek Rech, Jura Novotný, Jura Šamalík, Luboš Kakáč, Zdena Čada.