Návštěvy: 848875
On-Line: 34
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

6. 5. 2007 3. kolo ligy
HRK Rudka - SK JKP Olešná 2:2

K utkání 3. kola ligy jsem zavítali na nádherné travnaté hřiště do Rudky.

Bohužel v noci pršelo a většina hráčů tuto

situaci malinko podcenila a vzala si špatné obutí. Z tohoto důvodu se Luboš Kakáč rozhodl po pár minutách odstoupit z utkání. Po většinu zápasu jsme i přes problémy s povrchem byli lepší, ale do vedení šli domácí, když se po zaváhání Pantůčka soupeř krásnou trefou k tyči ujal vedení. Opět jsme se rozhodli pozměnit sestavu a na hře to bylo poznat. Zatlačili jsme Rudky na jejich polovinu, ale znovu zde chybělo zakončení ze střední vzdálenosti. Pak nádherně uvolnil Jura Novotný Míry Stloukala a ten postupujíce sám na brankáře vyrovnal střelou k tyči na 1:1.

Po asi dvou minutách opět Jura Novotný uvolnil přihrávkou Míry a ten poslal brankou jak přes kopírák Olešnou do vedení. Po brance jsme se usadili na půlce soupeře, který ovšem podnikal nebezpečné útoky na naši bránu a po rohovém kopu si útočník domácích krásně vyskočil a srovnal na konečných 2:2. Když jsme pouze remizovali, převedli jsme kvalitní výkon a snad se v dalším utkání konečně dočkáme první výhry. Zde bych jako nejlepšího hráče vyhodnotil Lukina Hrazdíry. Vyloženě nezklamal žádný z hráčů, kteří odehráli zápas.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Opletal Aleš, Hrazdíra Lukin, Svoboda Vlasta, Mikač David, Stloukal Míra, Jurik Roman, Pantůček Jiří, Ševčík David, Klimeš Dan a Kakáč Luboš.