Nick:
Návštěvy: 951432
On-Line: 9
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 9. 2009 13. kolo III. ligy
SK JKP Olešná - HRK Rudka 5:0 (0:0)

Sváteční pondělní dopoledne jsme strávili na našem hřišti, kde jsme půl hodiny čekali na příjezd soupeře. Utkání začalo s třicetiminutovým zpožděním, my jsme však byli od začátku jasně lepší a chtěli jsme soupeři jejich vystoupení z jarního utkání vrátit i s úrokem. V první půli jsme byli lepší, vypracovali jsme si šance, ale jako vždy, zůstalo jen u nich. Soupeř taktéž zahrozil, naštěstí pro nás trefil jen boční tyč. Hodně byl slyšet jeden hráč z týmu Rudky, kterému se neustále něco nelíbilo na pískání našeho rozhodčího. Poločas skončil 0:0.

D druhé půlky jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se soupeře zatlačit, měli jsme více ze hry. Mikač přesnou střelou mířil přesně, ale brankář dobře zasáhl. Čada kopal roh, míč šel k Feilhauerovi, který před bránou tuto netrefil. Několikrát vystřelil Kakáč, branka nepadla. Soupeř se dostal do protiútoku, kdy šli tři proti jednomu, Pantůček se naštěstí vrátil a soupeřovu šanci zneškodnil. Mikač vhazoval z autu, na míč si krásně vyskočil Čada a ukázkovým zakončením nás dostal do vedení. Pak byla k vidění hezká akce ve spolupráci Pantůčka a Földváryho. Pak se před Földváryho dostal hráč soupeře, obehrál i Mikače, a dokonce i vystřelil, míč šel vysoko nad bránu. Další pěkná akce Pantůček a Kakáč, po střele se míč otřel o tyč. Další akce Földváry, ukázal pár kliček, dostal se do útoku, k míči se dostal Pantůček, branka nepadla. Z vhazování jsme málem dostali branku, kdy nás zachránil protihráč, který střelu zneškodnil.

Po lajně vzal Kakáč míč, kdy před vápnem nahrával Pantůčkovi do slibné šance, míč se k němu nedostal, soupeřův obránce si jej srazil do brány - 2:0. Čada ve středu hřiště nahrál Kakáčovi a ten zavěsil k levé tyči - 3:0. Za okamžik jsme viděli akci po ose Feilhauer, Pantůček, zpět na Feilhauera a opět na Pantůčka, míč však skončil vedle. Za chvíli na to Feilhauer atakoval protihráče, kdy se mu snažil vypíchnout míč, protihráč nechal míč míčem a bez jakéhokoliv úmyslu hrát tento míč, který byl před ním asi tak dva metry, šel tělem zpět a loktem tvrdě udeřil Feilhauera do nosu, který se okamžitě skácel na zem. Z nosu i úst mu tekla krev. Za tento výlev dostal protihráč červenou kartu, kdy celá akce byla taktéž popsána v zápise o utkání, aby se mohla dále řešit na disciplinární komisi.

Proti oslabenému soupeři se nám podařilo se gólově prosadit až později, kdy Mikač krásně vybídl do zakončení Davida Ševčíka, který se do prázdné brány nemýlil. Těsně před konečným hvizdem se ke střele rozhodl Dan Klimeš, míč však naštěstí tečoval Kakáč, změnil tím jeho let a míč skončil v bráně - 5:0.

V zápase jsme byli jasně lepším týmem, soupeř stále jen žvanil, nakonec nevybíravým zákrokem poslal na pohotovost Feilhauera.

Zápas odehráli tito hráči: David Mikač, Luboš Kakáč, Michal Feilhauer, Zdena Čada, Alfréd Földváry, David Ševčík, Jiří Pantůček a Daniel Klimeš.

 Čada (Mikač), Kakáč (Čada), Kakáč (Čada), Ševčík David (Mikač), Kakáč (Klimeš)

 Čada Zdeněk

27. 10. 2009   kAkIn ze zápisků A.N.D.Y.