Návštěvy: 808505
On-Line: 15
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

21. 9. 2008 19. kolo 3. ligy

HRK Rudka - SK JKP Olešná 6:2 (5:0)

Na zápas jsme se vydali v syrovině do Rudky, kde nás čekal herně naladěný tým. Ihned po odpískání soupeř začal aktivněji. Asi ve 2. minutě po naší chybě, kdy se Davidovi nepovedl odkopnout míč ve vápně, dal soupeř snadný gól. Pár minut nato padl další. Když už to vypadalo, že jsme se probudili (trochu jsme si začali zvykat na terén) a trochu jsme útočili, si soupeř vytvořil jednu šanci, ze které jsme zase inkasovali. Naštěstí rozhodčí správně neuznal čtvrtý gól doražený rukou. Rozhodčí pískal veškeré fauly na obě strany a byl férový. Avšak to nebránilo tomu, aby soupeř pokračoval v jejich nevšedním střílení gólů, padl 4. a 5. gól. Na co šáhli, to jim tam dnes padlo. Přesto nutno dodat, první půlka patřila aktivnější, důraznější a méně chybující Rudce!!!

V druhé půlce jsme nechali v útoku Zdenka, který byl tam, kde měl, avšak spálil 3 tutovky!!! Tak se opět vrátil dozadu a vystřídal ho David, který vzápětí spálil asi 2 velké šance. Očividně soupeř polevil. Konečně úspěšná akce přišla od Chemála, který prošel mezi několika hráči a nahrával Davidovi na náš první gól. To nás ještě více pozvedlo a hráči Rudky za stavu 5:1 začali nervovat, faulovat a především hádat se mezi sebou, což bylo trochu vtipné. Nám se začalo dařit kazit jejich rozehrávku a opět jsme předvedli několik pěkných akcí, které ale vychytal jejich dobrý brankář. Za to soupeř využil naší ztrátu balónu Ferem na půlce a my inkasovali již šestý gól. Posledním pěkným výkonem bylo opakování prvního gólu, kdy opět po Chemálově nahrávce dával David gól.

Tento zápas se nám prostě nevydařil, zaspali jsme úvod, dlouho nám trvalo, než jsme si zvykli na trávu. Ve druhé půli jsme byli lepší, ale to už nám nepomohlo.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Čada Zdeněk, Mikač David, Hrazdíra Lukáš, Földvary Alfréd, Chemčuk Míra, Klimeš Dan a Stloukal Míra.