Nick:
Návštěvy: 952551
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

8. 6. 2008 8. kolo 3. ligy
SK JKP Olešná - HRK Rudka
1:1 (1:0)

V tomto utkání jsme se setkali do domácí půdě s překvapivým vedoucím týmem naší ligy a to HRK Rudka. Hned na začátku po nahrávce Pantůčka se Čada krásně uvolnil mezi dvěma obránci a levou nohou trefil místečko mezi brankářem a jeho levou tyčí. Začátek nám tedy vyšel. Bohužel Vám tady toho moc nenapíšu, protože mně již od rána bylo hodně špatně a příchod na Olešnou se to mnohonásobně zhoršilo. Nezbylo mně nic jiného než si lehnout na levičku a pozorovat zápas v leže, sem tam někdy s přivřenýma očima. Musím se rozhodně ohradit proti to mu, že by mně bylo špatně s předvedené hry. Ba naopak si myslím, že toto utkání nebylo vůbec špatné, chybělo nám prostě štěstíčko. V tomto zapáse hrál velmi dobře Földvary, nejspíše to bylo tím, že měl na zapáše velmi početnou diváckou podporu a to v manželce a v dcerách, které mu fandili jako o život. Dnes hrál přesně tak, jak by měl hrát vždy. Zbytečně se nevytahoval, držel si svého hráče a k ničemu jej nepustil. Další hráč, kdo ukázal své umění, byl Zdena Čada, který ihned v úvodu zápasu dostal náš tým do vedení. Nemůžu zapomenout ani na Romana Jurika, u kterého jsem viděl po dlouhé době velmi kvalitní výkon, kdy se několikrát prodral do zakončení, kdy mu chybělo štěstí nebo přesnější muška. Bylo vidět, že hrál s velkou chutí, škoda těch neproměněných šancí. Novotný se snažil balóny rozdávat, Pantůček byl na hřišti taky hodně vidět, kdy bojoval o každý míč, Míra Stloukal se snažil přispět svým výkonem taky trochu ke kvalitě utkání. V bráně nemohl chybět dobře připravený Pavel Kotlán, který několik jasných brankových šancí soupeře zlikvidoval. Jak jsme dostali vyrovnávací branku, tak to už bohužel nevím, ale až si to ostatní přečtou, tak mně dají vědět, pak to dopíšeme.

 Čada (Pantůček)

 Dnes se mně líbilo více hráčů, ale každopádně musím ocenit Čady Zdeňka a Romana Jurika.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Stloukal Míra, Földvary Alfréd, Novotný Jiří a Jurik Roman.

30. 6. 2008   kAkIn <