Návštěvy: 809199
On-Line: 7
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

30. 9. 2007 19. kolo ligy
TJ Sokol Rozhraní - Olešná 2:0

V Rozhraní jsme na krásném travnatém hřišti začali dost mizerně. Už asi v první minutě chtěl v našem vápně Dan poslat hlavou malou domů Pavlovi Kotlánovi, ale míč mu nešťastně sjel přímo na kopačku soupeře a bylo to 1:0.

Vypadalo to chvílemi, že hrajeme s týmem aspoň z první ligy, protože hráči Rozhraní byli techničtější, rychlejší, přesnější a v osobních soubojích důraznější. My jsme vůbec nestíhali a valil se jeden útok za druhým. Nebyli jsme si schopni přesně nahrát, problém nám dělala mokrá tráva, kdy míč na ní nepříjemně sklouzl. Od půlky poločasu jsme hru trochu zklidnili, ale kombinace vázla. Přišel trest, když na vápně stojící Pantůček, na něhož směřoval míč od vhazujícího Novotného přenechával na lépe postaveného Mikače, ke kterému ovšem vůbec nedoletěl, když ho zachytil útočník domácích a ten pelášil s míčem na noze až před Pavla, jenž neměl pražádnou šanci míč chytit - 2:0. Ukončení první půlky bylo pro nás vysvobozením. Do druhé půlky jsme vstoupili nabuzeni s tím, že stav 2:0 není tak vážný a že se pokusíme otočit výsledek, musíme být důraznější a obsazovat hráče.

Od začátku jsme soupeře přehrávali, míč jsme se snažili držet na zemi a k vidění byli pěkné akce na jeden dotek. Měli jsme několik brankových příležitostí, Kakáč neproměnil dvě šance, kdy byl skoro sám před brankářem a Pantůček jednou zakončoval nepřesně. Soupeř už hrál na brejky, bylo vidět, že jsme je svojí aktivní hrou překvapili. Několikrát z brejků zahrozili, míč však skončil většinou vedle brány nebo jej opět dobrý Pavel Kotlán chytil. Také se míč několikrát v pokutovém území zamotal obráncům mezi nohama, ale vše dopadlo dobře, když se povedl odkop mimo vápno. My jsme se pokoušeli o akce na jeden dotek, narážečky, chybělo nám však trochu štěstí v zakončení. Ke konci zápasu nádherně vyslal Pantůček do sóla Kakáče, ten udělal kličku brankáři doleva a mu nezbývalo nic jiného, než faulovat.

Rozhodčí místo toho, aby ukázal brankáři červenou kartu, odpískal pouze faul přes vápnem. Z následné standardní situace se pokoušel Novotný překvapit brankáře a trefil se mezi nohama hráčům, tvořící bránicí zeď. Míč prošel zdí, ale gólman byl na svém místě a míč na několikrát chytil. Rozhodčí ve druhém poločase pouštěl hru, takže přibylo několik zákroků, které měli být posuzovány jako nedovolená hra. Nám se tedy do konce zápasu nepodařilo změnit stav a tak hráči Rozhraní uhájili svoji neporazitelnost na domácím hřišti. Jako hráč zápasu byl vyhodnocen Feilhauer, ale velmi dobře hráli také Novotný, Mikač, Pantůček či Jurik.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Kopecký Ivoš, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš, Feilhauer Michal, Klimeš Daniel, Novotný Jiří, Stloukal Miroslav a Mikač David.