Návštěvy: 835593
On-Line: 47
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

10. 6. 2007 8. kolo ligy
Olešná - Sokol Rozhrání 2:3

K dalšímu kolu ligy k nám zavítal Sokol Rozhraní. Od začátku předváděli výbornou hru, kde my jsme na ně moc nestačili.

Šance jsme měli vyjímečně, zda vůbec nějaká byla. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště blíže k naší bráně. Pak však dostal výbornou přihrávku od Míry Stloukala Pantůček Jura, odpoutal se od obránce a pravou nohou trefil míč přímo pod břevno, kde gólman hostí neměl šanci tuto střelu chytnout. Tak skončil i poločas. Po několika minutách druhé půle jsme měli výhodu rozehrátí přímého kopu, kdy míč rozehrál Földvary na Davida Mikače a ten přímou střelou k tyči překonal brankáře, který nemohl přes svoje spoluhráče v žádném případě míč vidět.Pak se ovšem stala věc nevídaná, kdy hráč hostí vystřelil od půlkya Pavel Kotlán nestačil zareagovat a míč skončil přímo u levé tyče. Mezi tím jsme měli opět několik vyložených šancí, kdy Dan Klimeš netrefil z první odkrytou bránu a poté Jura Pantůček nahrával vysoký míč před prázdnou bránu.

O chvíli později měl velkou možnost Jura Novotný, kdy mu míč naservíroval Jura Pantůček, ale promáchl. Na druhé straně přišlo vyrovnání, kdy po rozehrátí rohového kopu se míč vrátil zpět na druhou stranu a soupeř krásnou střelou vyrovnal. Pak se dostal do tlaku, několikrát musel zasahovat Pavel Kotlán, kdy na něho šel sám hráč soupeře těsně před koncem se podařilo otočit výsledek ku prospěchu hostí, když opět nehlídán soupeřův útočník šel sám na Pavla Kotlána nezaváhal. V tomto utkání nemůžeme vyhodnotit nejlepšího hráče neb ho nebylo. Komu zápas nevyšel se také nedá říct, všichni se snažili ale soupeř byl po celou dobu jasně lepší a vyhrál zaslouženě.

V dnešním zápase jsme viděli na hřišti tyto hráče: Kotlán Pavel, Chemčuk Míra, Stloukal Míra, Kopecký Ivoš, Novotný Jura, Klimeš Dan, Feilhauer Michal, Földváry Alfréd, Mikač David, Pantůček Jura a Kakáč Luboš.