Návštěvy: 829885
On-Line: 26
Poslední zápas: 14. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - FPO Blansko 4:3 (1:3) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 47:36, 22 bodů

Čtvrtá sezóna - 2003

Sezónu 2003 jsme začali halovým turnajem v hale ASK v Blansku, kde se konal Milckův Memoriál. O tomto turnaji se píše na jiném místě těchto stránek.

V 1. kole poháru jsme na našem podmáčeném hřišti hostili tým LHOTA RAPOTINA. Po celý zápas jsme byli jasně lepší, ale nedokázali jsme proměnit i ty nejvyloženější šance. Největším spalovačem v utkání byl Jura Pantůček. Musel ho zastoupit Míra Chemčuk, který nás dostal do vedení. Ve druhém poločase byl terén katastrofální, ale my jsme po rychlé akci zvýšili zásluhou Ivančuka na 2:0. Ke konci přidal svůj druhý gól Chemčuk a tak jsme zvítězili 3:0 a postoupili dál do 2. kola.

15. Viktorin Pavel ml.

Ve 2. kole jsme hráli opět na domácím hřišti, kdy nám za soupeře byl SOKOL ŽĎÁRNÁ, který hraje 1. okresní ligu. Na začátku utkání jsme byli aktivnější a taky jsme se dočkali i branky, kterou vstřelil Čada. Touto brankou jako bychom přestali úplně hrát, hosté do poločasu otočili výsledek na 3:1 v jejich prospěch. Ve druhém poločasu si soupeř v pohodě pohlídal vedení a ke konci nám zasadil ještě další dvě rány a tak utkání skončilo 1:5 !!!. Tak jako loni jsme se zastavili ve druhém kole okresního poháru.
Tuto sezónu jsme si dali za cíl hrát o nejvyšší pozice a zkusit postoupit do III. ligy. Ovšem za soupeře jsme zde měli velmi dobré týmy, takže to jistě nebudeme mít jednoduché.