Návštěvy: 822476
On-Line: 15
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

Třetí sezóna - 2002

Ještě ani nová sezóna pořádně nezačala a už zde bylo o pořádný rozruch postaráno. To když se v lednu tohoto roku v naší obci konala velkolepá svatba. I JKP Olešná se tato akce týkala, protože ženichem byl zakládající člen a dlouholetá opora zadních řad našeho fotbalového oddílu JAROMÍR KŘIVAN.

Avšak vinou těžkého zranění kolene musel zanechat "profesionální" kariéry fotbalisty a přestoupit do fotbalově důchodového oddílu KRÁSNÁ NÁDHERA. Nutno ještě dodat jméno nevěsty, kterou byla jeho dlouholetá ošetřovatelka MONIKA HLADÍKOVÁ.

Fotbalová sezóna začínala jako již tradičně pohárem, ve kterém jsme hostili mužstvo AC OKROUHLÁ. Po loňském postupu do čtvrté ligy jsme měli výhodnější pozici při losování a poprvé se tak vyhnuli mužstvům z první ligy.

18. Vyskočil Tomáš
V samotném utkání jsme soupeře z Okrouhlé od začátku přehrávali a v úvodních deseti minutách se vypracovali čtyři stoprocentní brankové příležitosti. Neschopností našich útočníků zůstával stav utkání 0:0, a tak nás soupeř ve 25. minutě zákonitě potrestal vedoucí brankou. Poté jsme měli další jasné šance, ale i ty jsme nevyužili a soupeř minutu před koncem první půle zvýšil na 0:2. Ve druhé půli jsme zabrali a brankami Jury Jindry a Míry Chemčuka vyrovnali. Následně nás brankou na 3:2 poslal do vedení Pantůček Jirka a v poslední minutě pojistil naši výhru taktéž Jirka Pantůček. Výhrou 4:2 jsme se dostali do 2. kola poháru, což byl historický úspěch SK JKP OLEŠNÁ.

Ke druhému kolu poháru jsme si zajeli za soupeřem do Pohory. Od začátku utkání jsme udávali tempo, asi v 15 minutě jsme se prosadili, kdy branku vstřelil Jura Pantůček. To bylo ovšem z naší strany vše. Poločas jsme vyhráli 1:0, ale ve druhém už na hřišti vládli domácí. Ti po 10-ti minutách vyrovnali a tak naše putování pohárem skončilo porážkou 2:1 ve druhém kole.

Tuto sezónu jsme si dali za cíl hrát o nejvyšší pozice a zkusit postoupit do III. Ligy. Ovšem za soupeře jsme zde měli velmi dobré týmy, takže to jistě nebudeme mít jednoduché.

Výsl.Střelci
Pohár 1. koloOLEŠNÁ - AC OKROUHLÁ 4:2Pantůček J. 2, Jindra J., Chemčuk M.
Pohár 2. koloPOHORA - OLEŠNÁ 2:1Mlčuch L.
1.SUCHÝ - OLEŠNÁ 4:1Mlčuch L.
2.OLEŠNÁ - OBORA 4:4Ivančuk J. 2, Jindra J. , Chemčuk M.
3.KRHOV - OLEŠNÁ 2:3Stloukal M. 2, Pantůček J.
4.OLEŠNÁ - LETOVICE 3:2Pantůček J. 2, Kakáč L.
5.LOMNICE - OLEŠNÁ 5:1Nezval L.
6.OLEŠNÁ - VRANOVÁ 7:3Pantůček J. 5, Kakáč L. , Stloukal M.
7.ŠEBETOV - OLEŠNÁ 1:1Jindra J.
8.OLEŠNÁ - DRNOVICE 6:1Hrazdíra L., Mikač D., Stloukal M., Kakáč L, Čada Z., Jindra J.
9.BRŤOV - OLEŠNÁ 3:4Pantůček J. 2, Mikač D. , Ivančuk J.
10.KAROLÍN - OLEŠNÁ 4:2Ivančuk J., Chemčuk M.
11.OLEŠNÁ - ŽĎÁRNÁ 3:1Stloukal M. 2, Ivančuk J.

Odehrané zápasy - podzim 2002
Pořadí
             Zápas
12.OLEŠNÁ - SUCHÝ 10:1Pantůček J.6, Chemčuk M. 2, Stloukal M., Mikač D.
13.OBORA - OLEŠNÁ 1:4Pantůček J. 2, Chemčuk M., Kakáč L.
14.OLEŠNÁ - KRHOV 5:0Ivančuk J. 2, Čada Z., Chemčuk M., Mlčuch L.
15.LETOVICE - OLEŠNÁ 2:3Vyskočil T. 2, Ivančuk J.
16.OLEŠNÁ - LOMNICE 4:4Pantůček J. 2, Ivančuk J., Kakáč L.
17.VRANOVÁ - OLEŠNÁ 4:1Vyskočil T.
18.OLEŠNÁ - ŠEBETOV 7:1Chemčuk M. 2, Ivančuk J., Pantůček M., Földvary A., Stloukal M., Kakáč L.
19.DRNOVICE - OLEŠNÁ 2:0
20.OLEŠNÁ - BRŤOV 10:0Pantůček J. 3, Jindra J. 3, Chemčuk M. 2, Čada Z.
21.OLEŠNÁ - KAROLÍN 3:1Pantůček J., Földvary A., Stloukal M.
22.ŽĎÁRNÁ - OLEŠNÁ 0:4Stloukal M. 2, Chemčuk M., Kakáč L.

Skončenou sezónu můžeme hodnotit velmi kladně, jelikož jako nováček IV. ligy jsme skončili na třetím místě jen 4 body za postupovým místem s celkovým počtem bodů 45 a při skóre 86:46.

Další příjemná záležitost byla ta, že družstvo HOBY, které hraje II. hospodskou blanenskou ligu, ji tento rok vyhrálo, na čemž se podíleli také hráči SK JKP Olešná, kteří hrají za oba týmy.