Návštěvy: 822474
On-Line: 13
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

Druhá sezóna - 2001

Nový ročník začal opět pohárem, ve kterém jsme hostili mužstvo LOTRAKO BOSKOVICE, které bylo účastníkem 1. ligy. Hrálo se dne 25. 3. 2001 na velmi těžkém terénu a za stálého deště.

15. Viktorin Pavel ml.
Soupeř nás od začátku utkání přehrával a lépe kombinoval, což vyústilo asi v 10. minutě ve vedoucí branku hostí. Postupem času jsme vyrovnali hru a ve 25. minutě jsme vyrovnali i skóre zásluhou Míry Stloukala. Těsně před koncem poločasu nás soupeř zaskočil brankou na 1:2. Ve druhé půli se nám podařilo díky bojovnému a houževnatému výkonu vyrovnat Martinem Ševčíkem na konečných 2:2. Když se nerozhodlo v prodloužení, přišly na řadu pokutové kopy. Na ně vyhrálo LOTRAKO 1:2, od nás se trefil jen Míra Chemčuk a to hned v první sérii.

I přes prohru jsme s favoritem sehráli vyrovnané utkání a s mužstvem, které hraje o 4 soutěže výše, jsme určitě ostudu neudělali.

Po nevydařeném 1. kole poháru jsme se už moc těšili na zápasy v nové sezóně a ve vyšší soutěži - DIVIZI.

Pořadí Zápas Výsl. Střelci
Pohár 1. koloOLEŠNÁ - LOTRAKO BOSKOVICE 2:2 na pok.k. 1:2Stloukal M., Ševčík M.
1.OLEŠNÁ - DEŠTNÁ 4:2Hora J, Pantůček J., Chemčuk M., Kakáč L.
2.VÍSKY - OLEŠNÁ 3:7Pantůček J. 3, Feilhauer M., Chemčuk M., Stloukal M, Kakáč L.
3.OLEŠNÁ - KAROLÍN 2:2Jindra J., Pantůček J.
4.MICORTEX - OLEŠNÁ 3:3Feilhauer M. 3
5.OLEŠNÁ - POHORA 8:1Pantůček J. 3, Feilhauer M. 2, Kakáč L., Jidra J., Chemčuk M.
6.OLEŠNÁ - BORAČ 8:2Pantůček J. 2, Opletal A. 2, Janků I. 2, Jindra J., Chemčuk M.
7.BÝKOVICE - OLEŠNÁ 2:4Chemčuk M. 2, Feilhauer M., Hrazdíra L.
8.OLEŠNÁ - SULÍKOV 3:2Kopecký I., Jindra J., Chemčuk M.
9.SVITÁVKA - OLEŠNÁ 2:4Pantůček J. 2, Ševčík M., Chemčuk M.
10.OLEŠNÁ - CHRUDICHROMY 7:0Feilhauer M. 4, Jindra J. 2, Pantůček J.
11.KLEPAČOV - OLEŠNÁ 0:5Kakáč L. 2, Pantůček J., Feilhauer M., Chemčk M.

Odehrané zápasy - podzim 2001
12.DEŠTNÁ - OLEŠNÁ 1:2Pantůček J., Ševčík M.
13.OLEŠNÁ - VÍSKY 4:4Opletal A. 2, Chemčuk M., Kakáč L.
14.KAROLÍN - OLEŠNÁ 2:2Pantůček J., Chemčuk M.
15.OLEŠNÁ - MICROTEX 10:1Chemčuk M. 4, Pantůček J. 3, Kakáč L. 2, Ševčík M.
16.POHORA - OLEŠNÁ 1:2Pantůček J. 2
17.BORAČ - OLEŠNÁ 2:6Kakáč L. 3, Pantůček J. , Jindra J, Mikač D.
18.OLEŠNÁ - BÝKOVICE 2:1Jindra J. 2
19.SULÍKOV - OLEŠNÁ 1:3Hrazdíra L., Kakáč L., Pantůček J.
20.OLEŠNÁ - SVITÁVKA 9:1?????
21.CHRUDICHROMY - OLEŠNÁ 0:1Chemčuk M.
22.OLEŠNÁ - KLEPAČOV 5:0?????

Právě skončená sezóna pro nás dopadla více než dobře, skončili jsme jasně na prvním místě se ziskem 58 bodů. Soupeřům jsem vstřelili 101 branek a pouze 33 jich inkasovali.